Діти Запоріжжя лого

Новини Аліни Щербак

8 вересня 2021, 12:01 74 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Така незвичайна мрія – ходити!

Аліна Щербак

Консультаційний висновок

Рахунок

Аліна Щербак

Алінка - бажана довгоочікувана єдина дитина в сім’ї. Вагітність протікала легко, але пологи перекреслили сподівання на безтурботне майбутнє. Дитину видавлювали при пологах, застосували вакуум-екстракцію, накладання акушерських щипців, що не дало результатів Далі - екстрений кесарів розтин. Як наслідок – діагноз ДЦП, інвалідність, але з лікарською «поправкою»: «дитина дуже перспективна». Отже, відпустивши всі образи і непорозуміння «за що?», сім’я Алінки означила свою подальшу мету: поставити дитину на ноги в прямому сенсі цього слова.

За дев`ять років лікування та тренування у Алінки - відмінні результати! З ІV рівня складності рухових обмежень (за класифікацією GMFCS) перейшла на II рівень. Влітку дівчинка навчилась пересуватись за допомогою ходунків. На сьогодні Аліна перейшла до 3 класу загальноосвітньої школи. Для неї організовано інклюзивне навчання, вона старанно вчиться разом з однолітками в загальному класі, вміє читати та писати. На уроках їй допомагає її мама – особистий асистент, і яка постійно біля неї. Алінка доброзичлива дівчинка, в школі має багато друзів, вони спілкуються на перервах, разом малюють, грають в різні настільні ігри.

Аліна Щербак

Дівчинка регулярно проходила реабілітації в різних центрах країни: Міжнародна клініка Козявкіна, мікрополярізація в центрі Яценко, Київ, Харківський інститут протезування, РЦ «Іоаннів центр», плавання, іппотерапія, сенсорна інтеграція. Окрім цього з народження і майже кожного дня займається з логопедом і реабілітологом за методикою Бобат.

Всї ці послуги батьки оплачували власними силами. І зараз, коли всі сімейні кошти направлені на продовження реабілітації, потрібна допомога на придбання ортезів, які зроблять цю реабілітацію більш повноцінною та допоможуть закріпити та покращити вже здобутий результат.

Просимо всіх небайдужих допомогти дівчинці, яка має великий шанс стати такою звичайною, як усі.

Вартість ортезів 14 000 гривень.

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

838 760

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 336 148 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 484 404 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 232 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 239 041 грн.
Службові витрати: 164 022 грн.
Загалом витрат: 2 296 107 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 001 589