Діти Запоріжжя лого

Аліна Щербак

8 вересня 2021, 12:01 137 Автор: Наталья Мороз Така незвична мета – ходити!

Аліна Щербак

Аліна Щербак, 13.01.2012 року народження

Діагноз: ДЦП, дисплазія тазостегнових суглобів.

Консультаційний висновок

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Аліна Щербак

Алінка - бажана довгоочікувана єдина дитина в сім’ї. Вагітність протікала легко, але пологи перекреслили сподівання на безтурботне майбутнє. Дитину видавлювали при пологах, застосували вакуум-екстракцію, накладання акушерських щипців, що не дало результатів Далі - екстрений кесарів розтин. Як наслідок – діагноз ДЦП, інвалідність, але з лікарською «поправкою»: «дитина дуже перспективна». Отже, відпустивши всі образи і непорозуміння «за що?», сім’я Алінки означила свою подальшу мету: поставити дитину на ноги в прямому сенсі цього слова.

За дев`ять років лікування та тренування у Алінки - відмінні результати! З ІV рівня складності рухових обмежень (за класифікацією GMFCS) перейшла на II рівень. Влітку дівчинка навчилась пересуватись за допомогою ходунків. На сьогодні Аліна перейшла до 3 класу загальноосвітньої школи. Для неї організовано інклюзивне навчання, вона старанно вчиться разом з однолітками в загальному класі, вміє читати та писати. На уроках їй допомагає її мама – особистий асистент, і яка постійно біля неї. Алінка доброзичлива дівчинка, в школі має багато друзів, вони спілкуються на перервах, разом малюють, грають в різні настільні ігри.

Аліна Щербак

Дівчинка регулярно проходила реабілітації в різних центрах країни: Міжнародна клініка Козявкіна, мікрополярізація в центрі Яценко, Київ, Харківський інститут протезування, РЦ «Іоаннів центр», плавання, іппотерапія, сенсорна інтеграція. Окрім цього з народження і майже кожного дня займається з логопедом і реабілітологом за методикою Бобат.

Всї ці послуги батьки оплачували власними силами. І зараз, коли всі сімейні кошти направлені на продовження реабілітації, потрібна допомога на придбання ортезів, які зроблять цю реабілітацію більш повноцінною та допоможуть закріпити та покращити вже здобутий результат.

Просимо всіх небайдужих допомогти дівчинці, яка має великий шанс стати такою звичайною, як усі.

Вартість ортезів 14 000 гривень.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Максим Анохін
Максим Анохін

Гепатит, вроджена вада серця

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 205 447

Витрати фонду в 2021
239 хворим дітям 4 290 067 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 937 220 грн.
Дитячому экоселу: 318 205 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 416 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 291 701 грн.
Службові витрати: 861 310 грн.
Загалом витрат: 7 105 130 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 640 240

Дитині потрібна родина