Діти Запоріжжя лого

Олексій Велький

28 січня 2022, 21:01 1118 Автор: Наталья Мороз Дитину від народження мучить спастика та епілептичні напади. А мама Ольга вірить, що регулярні курси реабілітації допоможуть покращити фізичний стан її Альоші.

Олексій Велький

Олексій Велький, 18.06.2015 року народження

Діагноз: ДЦП, спастична подвійна геміплегія, епілепсія.

Виписка: 1 стор, 2 стор, 3 стор, 4 стор

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Олексій Велький

Альоша — завжди усміхнений та веселий хлопчик. Він любить грати з дітьми та іноді побешкетувати. У будинку, де живе Альоша, часто бувають гості — мамині та його друзі. А буває навпаки: вони ходять у гості до знайомих. Разом читають книги та дивляться мультики, грають у розвиваючі ігри. Ольга, мама Альоші, намагається не ізолювати сина від зовнішнього світу, і за будь-якої нагоди вивозить «у люди»: на дитячі майданчики, різноманітні заходи, та і просто прогулятися велелюдними місцями. Особливо хлопчик радий кожній зустрічі з морем, адже воно таке лагідне та ніжне; робить ручки й ніжки Альоші настільки легкими й навіть слухняними! Від щасливого вигляду очей свого синочка Ольга готова носити його на руках, аж поки Альошка не виросте й не піде своїми ногами. Вона так у це вірить!

В Альоші — ДЦП, епілепсія, затримка психомоторного розвитку. Коли вдається знайти кошти, Ольга возить свого хлопчика до реабілітаційних центрів. Окрім того, до Альоші двічі на тиждень приходить соціальний педагог. Між реабілітаціями Ольга допомагає синові старанно виконувати домашнє завдання, що дають у центрах. Загалом, це звичайне життя «особливих» сімей, де є лише мама та найкраща дитина. І ще світ, який може або підтримати, або не зрозуміти та засудити.

Олексій Велький

2021 року Альоша побував на реабілітації в «Іоаннів-центрі», Дніпропетровська область. Хлопець був тут уперше й отримав новий комплекс занять, відмінний від тих, що давали в інших центрах. Значних результатів небагато, і треба продовжити реабілітацію. До Альоші поки що лише підбирають ключики, аби дати можливість розкритися потенціалу маленького організму. Але головне, що самому хлопцю заняття приносять радість! Ольга бачить, як її син пожвавлюється, зіткнувшись із чимось новим та невідомим. Практична сторона для матері-одиначки також важлива: є можливість заощадити, мешкаючи при центрі.

Може, ми й будемо тим світом, що підтримає Альошу з Ольгою? Вартість річних курсів, які розпочинаються вже в березні 2022 року, становить 41 тис. гривень.

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Поліна Бєлогурова
Поліна Бєлогурова

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Руслан Єрмаков
Руслан Єрмаков

гідроцефалія, правосторонній геміпарез, епілепсія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

5 202 022

Витрати фонду в 2023
62 хворим дітям 711 002 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 2 703 385 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 453 316 грн.
Дитячому экоселу: 101 946 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 431 227 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 357 050 грн.
Загалом витрат: 5 790 587 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 493 065