Діти Запоріжжя лого

Антон Захаров

26 грудня 2023, 18:00 754 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Збір на слухові апарати завершено! Щиро дякуємо!

Антон Захаров

Антон Захаров, 12.01.2012 року народження

Діагноз: Глухота 4 ступеню; мошонкова гіпоспадія, мікропенія; дисметаболічна кардіопатія; порушення зору.

Новини про лікування

Рахунок

Довідка

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 29.02.2024 р.: Збір на слухові апарати завершено! Щиро дякуємо!

UPD на 26.12.23

Влітку ми почали збір коштів на слуховий апарат для Антона Захарова. Зібрати кошти на другий апарат зголосилися наші колеги - БФ «Добродій».

Наприкінці листопада ми завершили збір для хлопчика та придбали слуховий апарат на одне вушко. Однак використовувати цей апарат Антон не може, бо зібрати кошти на другий апарат нашим колегам поки що не вдалося.

На прохання батьків ми вирішили продовжити збір та спільними зусиллями зібрати необхідні 105 тисяч гривень.

Старенькі арпарати Антона поки що працюють, але вже завтра вони можуть остаточно вийти з ладу. Підтримайте, будь ласка, Антона! Допоможіть йому не втратити зв’язок з навколишнім світом та почуття захищенності.

====================================

Антон Захаров

Всупереч низці складних діагнозів, Антон - звичайний одинадцятирічний хлопчик. Він закінчив третій клас школи для дітей з вадами слуху та зараз насолоджується канікулами. Як і більшість його однолітків, Антон захоплюється комп'ютерними іграми, конструктором Lego та ганяє на велосипеді.

У квітні Антон переніс другий етап оперативного втручання з виправлення вади розвитку статевої системи. Результати операції дуже добрі, проблему вдалося частково виправити. Тоді ми разом з вами за кілька місяців зібрали 74 тисячі гривень та оплатили більшу частину вартості операції.

На жаль, це не єдина проблема, яка заважає Антону жити щасливо. У віці одного рочку у нього виявили тяжкі порушення слуху і вже майже десять років він носить слухові апарати. Вони мов місточок з'єднують його з навколишнім світом. Завдяки вчасному слухопротезуванню, Антон розуміє оточення та вміє розмовляти. Безумовно, це не на сто відсотків повноцінне спілкування, однак хлопчик може реагувати на небезпеку та взаємодіяти з навколишнім світом.

Антон Захаров

Останнім слуховим апаратам Антона понад п'ять років. Вони кілька разів були в ремонті та вже технічно застаріли. Отже, прийшов час замінити їх на нові. У хлопчика 4 ступень порушення слуху, тому йому потрібні потужні слухові апарати, вартістю 105 тисяч гривень за один. Звісно, для звичайної родини, та ще й в умовах війни, вартість слухових апаратів - захмарна.

Друзі, просимо вашої допомоги! Тільки разом ми зможемо допомогти Антону не втратити зв'язок зі світом, зберегти почуття захищеності та повноцінного життя!

Допомогти Антону можна на нашому сайті, а також на платформі dobro.ua, де розміщено проєктнашого фонду «Настав час діяти!2».Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Дмитро Марусенко
Дмитро Марусенко

ДЦП, правосторонній спастичний геміпарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 750 731

Витрати фонду в 2024
45 хворим дітям 690 441 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 701 415 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 253 924 грн.
Дитячому экоселу: 40 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 354 014 грн.
Загалом витрат: 3 606 775 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 886 045