Діти Запоріжжя лого

Дихати без зупинки! У Льоші Ольденбурга – новий апарат ШВЛ!

4 листопада 2021, 14:01 259 Щоб купити нове обладнання попрацювало кілька організацій, і відгукнулися сотні добрих людей! БФ «Щаслива дитина» спільно з інтернет-платформою dobro.ua також зробили свій матеріальний внесок - 140 тис гривень.

Олена Ольденбург ненатішиться: «Апарат – саме те, що треба! У мене трохи більше стало вільного часу, ми не інгалюємося без кінця, і вже не треба бігати з грілками вдень та вночі. Загалом, я задоволена цим апаратом, він зрозумілий і простий у налагодженні. Плюс до всього, є вбудований пульсоксиметр та небулайзер. А завдяки наявності клапана видиху з виведенням конденсату, ми заощаджуємо бактеріальні фільтри – на 1 менше на добу. Поки що бачу тільки плюси».

Як сказав лікар Льоши, колишній апарат був, як старий пилосос. Він просто хитав повітря, нічим особливо не допомагаючи. А цей - і підтримку дає, і змушує працювати єдину легеню, сильніше роздмухуючи грудну клітку. Як наслідок, і об'єм більший , і ефективніша вентиляція. А завдяки гарному зволоженню, тепер і мокротиння відходить легше.

Дышать без остановки! У Лёши Ольденбурга – новый аппарат ИВЛ!

Установлення апарату зайняло половину дня, але все вийшло! Та й Льошик не підвів. Витримав, хоч видно було, що йому дуже важко звикати до нового обладнання, але зараз уже легше. Як каже Олена, перевірку на терпіння та досягнення мети пройшли ми всі дружно – Льошик, я, чоловік, наш улюблений доктор та головний інженер!

З подальшими витратами на підтримку роботи апарату ШВЛ поки що важко визначитися, потрібен час. Але однозначно відразу необхідно придбати додатковий набір дихальних контурів. Тоді щомісяця їх можна буде змінювати для стерилізації. Вартість набору – 7300 гривень.

Також Льошику завжди потрібна допомога на ліки, спецхарчування та витратні гігієнічні матеріали (крем для миття, пінка-шампунь, великі вологі гігієнічні серветки, пелюшки)

Отже, якщо ви знову хочете підтримати Олексія Ольденбурга тоді вам сюди:

Звіт про пожертвування, що надійшли, і витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Богдан Дубіна
Богдан Дубіна

Приглухуватість ІІІ ступеню; синдром Дауна

Допомогти зараз
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 045 400

Витрати фонду в 2023
117 хворим дітям 2 909 693 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 392 грн.
Дитячому экоселу: 491 679 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 799 138 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 15 907 636 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

137 982 258