Діти Запоріжжя лого

Олексій Ольденбург

7 липня 2021, 19:30 1207 Автор: Наталья Мороз Льоша знає, що його життя безпосередньо залежить від обладнання, і дуже боїться залишитися без кисню. Будь ласка, допоможіть йому жити без страху!

Олексій Ольденбург

Олексій Ольденбург, 01.02.2008 року народження

Діагноз: Міодистрофія Дюшена.

Новини про лікування Олексія Ольденбург-

Рахунок

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Льоші 13 років. Його кімната швидше нагадує палату реанімації, ніж житло тінейджера.

Апарат штучної вентиляції легенів, аспіратор, інгалятор. З-під ковдри виглядає голова підлітка з великими очима і тоненькими млявими рученятами. Здається, що це такий розіграш. Що зараз Льоша зі сміхом схопиться, а «рученята» виявляться несправжніми. Та вже кілька місяців він не може самостійно ні поворухнутися, ні навіть зробити вдих. У Льоші міодистрофія Дюшенна.

Хвороба Олексія - вроджена, але довгий час вона ніяк себе не проявляла. У п'ять років Льоша став ходити тільки на пальчиках і швидко втомлюватися. Його м'язи поступово атрофувалися. Довелося придбати коляску і міняти її в міру зростання і прогресування хвороби. А в 12 років Льоша захворів на коронавірус і потрапив в реанімацію. З того часу він назавжди прикутий до ліжка і дихати може тільки за допомогою апарату ШВЛ - настільки були уражені його легені.

Олексій Ольденбург

Незважаючи на хворобу, Льоша майже завжди в гарному настрої і любить поговорити. Він настільки балакучий, що апарат ШВЛ часто не встигає качати повітря і починає невдоволено пищати. Улюблені теми розмов - динозаври, космос, доля всесвіту і дії людства в його руйнуванні. Такий ось не по роках розважливий хлопець росте.

А ще Льоша завжди підбадьорює маму.

- Наш день починається з процедур. Потрібно все встигнути і нічого не забути, бути поруч напоготові, - розповідає Олена. - Цілий день стежити за медичними параметрами, допомогти повернутися, включити мультик. При цьому мило посміхатися і зберігати спокій, щоб зайвий раз не передати синові своє хвилювання. Він у мене дуже чутливий. Ледь що - відразу тахікардія і підвищення артеріального тиску! І так цілий день: з 5 ранку і до пізньої ночі. Іноді буває важко, але щоранку я чую: «Мама, я тебе люблю!» - і відкривається нове дихання.

Олексій Ольденбург

Зараз до щоденних клопотів додалася ще одна турбота. Потрібно терміново купити новий портативний апарат ШВЛ. У того, що є зараз, іноді збиваються настройки, і його доводиться разом з Льошею везти в реанімацію. А ще в ньому засмітився клапан видиху, тому потрібно віддавати апарат на техобслуговування. Для Льоші це знову життя в реанімації.

Вартість нового апарату - 300 тисяч гривень. Майже 40 тисяч батьки вже зібрали. Залишилося ще 260 тисяч. Льоша знає, що його життя безпосередньо залежить від обладнання, і дуже боїться залишитися без кисню. Будь ласка, допоможіть йому жити без страху!

Олексій Ольденбург

Також можна підтримати проект фонду «Дихати без зупинки», який стартував на інтернет платформі dobro.ua.

Родина мешкає в c. Зарічне, Запорізька область, Оріховський район.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Нікіта Лисачов
Нікіта Лисачов

Хронічний гломерулонефрит

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039