Діти Запоріжжя лого

Нікіта Бурлай. Бути сильним за двох!

3 лютого 2021, 19:55 70 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua В кінці 2020 роки маленька сім'я Анжели Бурлай стала ще менше - тепер вже без Давіда. Щоб не думати про горе, Анжела і Нікітка ще глибше занурилися в роботу.

Нікіта Бурлай

Рахунок на реабілітацію

«Дуже важко писати про те, що не приймає серце!»

У жовтні 2020 року в родині Анжели Бурлай сталося горе. Довгий час мама не могла про це говорити, але життя змушує брати себе в руки і дивитися вперед. "Мій синочок Давідушка став ангелом! - розповідає Анжела. - Його серце зупинилося. Після такої втрати дуже важко взяти себе в руки і продовжувати боротьбу, але я і ви дуже потрібні моєму другому синочку, Нікітці, який тепер буде боротися з хворобою за двох!"

Зараз вся увага Анжели направлена на Нікітку. Вона мріє, що в цьому році він піде в перший клас і, можливо, в звичайну школу, де вчаться здорові діти. 7 років невпинної боротьби дали величезну позитивну динаміку і прекрасні перспективи на майбутнє.

Щоб не думати про своє горе, маленька сім'я ще глибше занурилася в роботу. З ранку дитсадок, після - спортивна секція. З листопада минулого року Нікітка почав займатися дзюдо! Що легко і просто для звичайної дитини, то її хлопчику дається важко. Після пробного заняття, спостерігаючи величезне бажання і прагнення хлопчика, тренер погодився взяти особливого малюка. Поки заняття індивідуальні, адже зовсім непросто займатися з дітьми з особливостями розвитку. А Нікітка, в свою чергу, дуже старається, щоб потрапити в загальну групу. Але зараз головне - навчитися впевнено ходити! А тренування між реабілітаціями добре підтримують форму.

Нікіта Бурлай

В січні 2021 року Нікітка пройшов інтенсивний курс реабілітації в "Іоаннів-центрі". І знову за підсумковими показниками хлопець поліпшив свої результати! Тестування до початку і після занять продемонстрували покращення координації рухів і витривалості, Нікітка зміг пройти більше 20 метрів і самостійно переступити через планку. А перед від'їздом отримав свою першу медаль і грамоту за досягнення!

Зараз, коли Нікітка став інтенсивно рости, реабілітація - це порятунок від спастики і погіршення стану.

Ми просимо допомогти хлопчику потрапити на наступний курс лікування в центр "Томатіс-Україна" в Харкові, який починається в лютому 2021 року. Центр очікує на оплату 33 800 гривень протягом місяця, тому часу у нас нехай трохи, але є.

Дорогі друзі! Тільки завдяки вам у Нікіткі такі відмінні результати. І тільки завдяки вам він точно піде в школу своїми ніжками!

Звіт про надходження та витрати пожертв

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Допомогти зараз
Михайлик Гудко
Михайлик Гудко

Злоякісна пухлина головного мозку

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

2 949 053

Витрати фонду в 2021
147 хворим дітям 1 712 206 грн.
Мед. обладнання: 31 868 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 372 428 грн.
Дитячому экоселу: 93 926 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 19 042 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 15 280 грн.
Службові витрати: 275 375 грн.
Загалом витрат: 2 675 840 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

81 401 846

Дитині потрібна родина