Діти Запоріжжя лого

Давид і Микита Бурлай

17 серпня 2020, 18:00 606 Автор: Наталья Мороз Як бути, якщо в сім'ї два важкохворих дитини? А якщо ти мати-одиначка і сподіватися нема на кого? «Не падати духом, вірити і працювати! Без свят і вихідних! Тільки вперед!" - впевнена Анжела Бурлай.

Давид і Микита Бурлай

Давид і Микита Бурлай, 26.09.2013 року народження

Довідка: Давида, Микити.

Рахунок: Давида, Микиты.

Давид і Микита Бурлай

Микитка і Давид - два переможця! Самі почали дихати - перемога! Самі почали їсти ложкою - ще одна перемога! Перший поворот, перше слово, перший віршик ... Багато перемог вже на двох! Але попереду головне - перші кроки, перший танець. І дуже хочеться, щоб все це здійснилося. А самотній мамі дуже не просто з ними справлятися. Всі кошти йдуть на реабілітацію, доводиться обмежувати бажання, але у цій дружній сім'ї є мета - перемогти страшний діагноз! Вони багато працюють, не здаються і обов'язково переможуть! Хлопчаки вирішили з'явитися на світ набагато раніше покладеного терміну, в 6,5 місяців. Перший - Микитка з вагою 800гр. Другий - Давидка - 1100гр. Обоє не дихали і їх забрали в реанімацію тільки через тиждень, тому що думали, що вони не виживуть. Але ці хлопці - бійці! І тільки через 1,5 місяці штучної вентиляції легенів задихали самі. Було дуже важко, особливо, коли мама дізналася, що у її дітей ДЦП. На емоції часу не було, і рішення прийшло швидко - у що б то не стало підняти своїх дітей. До року малюки лікувалися в Запоріжжі, об'їздили всіх провідних неврологів нашої області. Потім підключили реабілітаційні центри України: «Хаджибей», «Майбутнє», «Фізрук» в Одеській обл .., «Томатіс - Україна» і «Росток життя» в Харкові. Центр «Томатіс Україна» в пріоритеті відвідувань Давида і Микити. Результати радують всіх. І це видно по посмішкам хлопчаків. Тутешні фахівці давно подружилися з сім'єю Бурлай. Їх принцип роботи - індивідуальний підхід і ніяких поблажок, а результати не змушують на себе чекати. Найважче в процесі відновлення полягає в тому, що робота повинна бути безперервною, і ніякі вихідні або свята не повинні стати причиною зупинки.

Давид і Микита Бурлай

У грудня 2019 зробили хлопчику операцію по методу Ульзібат. Це прискорило становлення Микитки на ніжки, і сьогодні він невпевнено, похитуючись, але ходить сам! Це було величезною перемогою Анжели Бурлай і її хлопчаків, адже вона так хотіла, щоб Микита в 2020 році пішов у перший клас! Давидка поки сам ще нічого не робить, але швидко повзає за братом і вивчив кілька простих слів. Лікарі і реабілітоглогі кажуть, що він теж перспективний, дивиться на брата і повторює за ним. В кінці 2019 роки не стало єдиною помічниці і підтримки - бабусі хлопчаків. Тепер маленька сім'я Бурлай розраховує тільки на себе, але продовжує сподіватися на підтримку тих, хто розуміє, як важко буває в поодинці долати труднощі.

Давид и Никита Бурлай

У жовтні 2020 року хлопчакам знову потрібно пройти чергову реабілітацію в центрі «Томатіс» м.Харків, загальною вартістю 54 600 гривень. Оплатити два рахунки однієї мамі важко, а ця реабілітація дає позитивні результати в розумовому і фізичному розвитку дітей! Та й перший клас Микитки - не за горами! Давид і Микитка - сильні і дуже наполегливі хлопці, але сьогодні вони потребують нашої з вами матеріальної підтримки!

Також ви можете підтримати наш проект «Хлопчики-переможці! 3», розміщений на платформі dobro.ua

Звіт про надходження пожертв

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

838 760

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 336 148 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 484 404 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 232 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 239 041 грн.
Службові витрати: 164 022 грн.
Загалом витрат: 2 296 107 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 001 589