Діти Запоріжжя лого

Тигран Давидов

18 листопада 2021, 18:21 1274 Автор: Яна Лобанок Збір коштів припинено на час війни, але ми обов'язково продовжимо його після перемоги!

Тигран Давидов

Тигран Давидов, 11.04.2018 року народження

Діагноз: Епендимома задньої черепної ямки з поширенням у 4-й шлуночок та стовбур головного мозку, шийний та грудний відділ спинного мозку.

Новини про лікування Тиграна Давидова

Консультативний висновок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвування

УВАГА! СТАНОМ НА 02.04.2022 р.: Збір коштів припинено на час війни, але ми обов'язково продовжимо його після перемоги!

Тигран захворів, коли йому було 10 місяців: зник апетит, з'явилася слабкість. Під час обстеження лікарі виявили велику пухлину у шийному відділі хребта. Вона перешкоджала відтоку рідини й будь-якої миті могла призвести до набряку мозку. У наступні кілька місяців малюк переніс шунтування та дві операції з видалення пухлини.

Потім була хіміотерапія: по кілька днів у маленького Тигранчика вливали агресивні медикаменти. Щоразу після крапельниці малюк погано себе почував і довго відновлювався. Щомісяця протягом двох років. А раз на три місяці проходив МРТ-обстеження.

У вересні цього року консиліум лікарів ухвалив рішення, що хіміотерапія Тигранчика пройшла успішно й може бути закінчена. Двадцять перша "хімія" стала завершальною!

Тигран Давидов

Після перенесених операцій та агресивного лікування Тиграну довелося заново вчитися сидіти, робити перші кроки та розмовляти. Нині хлопчику три з половиною. Він живе біля моря, багато часу проводить на пляжі з родиною. Тигран любить кидати камінчики у хвилі, бігати, стрибати й балакати без упину. А ще недавно про це можна було тільки мріяти!

Ми допомагаємо Тигранчику майже два роки. Кілька разів купували «Іринотекан» для хіміотерапії, який на той момент був відсутній у лікарні та оплачували МРТ. Разом із вами ми надали допомогу на 35 тисяч гривень.

Тигран і далі має проходити МРТ раз на три місяці. У нього залишилася частина пухлини, яку неможливо видалити, й вона має бути під постійним контролем.

Ми хочемо підтримати сім'ю Тигранчика й зібрати 16 тисяч гривень, щоб був запас на томографію на найближчий рік.

Допоможіть Тиграну остаточно перемогти рак!

Родина мешкає в с. Степанівка Перша, Запорізька обл.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Тимофій Лапков
Тимофій Лапков

Бронхолегенева дисплазія важкого ступеня. Дихальна недостатність ІІ ступеню

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 672 367

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 170 331 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 952 432