Діти Запоріжжя лого

Максим Фітіскін

31 березня 2021, 15:21 241 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Кожен лікувальний курс у реабілітаційному центрі – черговий крок до заповітної мети – ходити.

Максим Фітіскін

Максим Фітіскін, 08.02.2008 року народження

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Рекурвація колінних суглобів.

Новини про лікування Максима Фітіскіна

Рахунок

Довідка

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Тільки рідні знають, як важко Максиму дається кожен крок. Все своє життя хлопчик бореться з діагнозом «ДЦП», вириваючи з лап хвороби свою свободу руху.

Максим Фітіскін

Два роки тому у Максима з'явилася серйозна проблема: колінні суглоби почали прогинатися назад. Стояти, а тим більше ходити, стало нестерпно боляче. В інституті Турнева була проведена складна операція, після якої протягом року потрібно було носити спеціальний шинний комплекс на ногах. Але пройшло вже два, а колінні суглоби все ще не стабільні. Тому Максим продовжує носити по півтора кілограма зайвої ваги на кожній нозі. У цих пристроях хлопчик пересувається по кабінетах школи, займається лікувальною фізкультурою і вчиться ходити.

Максим Фітіскін

Для росту м'язової маси і зміцнення суглобів, а також для закріплення результату від операції, необхідні посилені тренування. День Максима розписаний по годинах: школа, заняття з реабілітологом, бігова доріжка вдома і спортивна секція в басейні. Лікувальна фізкультура в домашніх умовах буде ефективна тільки в комплексі із заняттями в спеціалізованих центрах.

На кінець травня запланована поїздка в центр «Крок за кроком». Максим з нетерпінням її чекає, бо це завжди великий крок вперед до заповітної мети - ходити. Ось тільки фінансові витрати сім'ї, де є дитина з особливостями розвитку, несумірні з доходами. І рахунок на 18 300 гривень змушує батьків просити про допомогу.

Підтримайте хлопчика, щоб у нього з'явився шанс навчитися ходити!

14 квітня на платформі dobro.ua стартував проект "Ходити без болю! 2". Тому допомогти Максиму можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає в м. Запоріжжя.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

3 198 017

Витрати фонду в 2021
149 хворим дітям 1 869 340 грн.
Мед. обладнання: 31 868 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 434 470 грн.
Дитячому экоселу: 144 828 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 41 752 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 17 153 грн.
Службові витрати: 362 771 грн.
Загалом витрат: 3 066 513 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

81 650 810

Дитині потрібна родина