Діти Запоріжжя лого

Нікіта Бурлай

3 лютого 2021, 19:55 715 Автор: Наталья Мороз В кінці 2020 роки маленька сім'я Анжели Бурлай стала ще менше - тепер вже без Давіда. Щоб не думати про горе, Анжела і Нікітка ще глибше занурилися в роботу.

Бурлай Нікіта

Нікіта Бурлай, 26.09.2013 року народження

Діагноз: ДЦП.

Новини про лікування Микити Бурлай

Рахунок на реабілітацію

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

«Дуже важко писати про те, що не приймає серце!»

У жовтні 2020 року в родині Анжели Бурлай сталося горе. Довгий час мама не могла про це говорити, але життя змушує брати себе в руки і дивитися вперед. "Мій синочок Давідушка став ангелом! - розповідає Анжела. - Його серце зупинилося. Після такої втрати дуже важко взяти себе в руки і продовжувати боротьбу, але я і ви дуже потрібні моєму другому синочку, Нікітці, який тепер буде боротися з хворобою за двох!"

Зараз вся увага Анжели направлена на Нікітку.

Щоб не думати про своє горе, маленька сім'я ще глибше занурилася в роботу. З ранку дитсадок, після - спортивна секція. З листопада минулого року Нікітка почав займатися дзюдо! Що легко і просто для звичайної дитини, то її хлопчику дається важко. Після пробного заняття, спостерігаючи величезне бажання і прагнення хлопчика, тренер погодився взяти особливого малюка. Поки заняття індивідуальні, адже зовсім непросто займатися з дітьми з особливостями розвитку. А Нікітка, в свою чергу, дуже старається, щоб потрапити в загальну групу. Але зараз головне - навчитися впевнено ходити! А тренування між реабілітаціями добре підтримують форму.

Нікіта Бурлай

В січні 2021 року Нікітка пройшов інтенсивний курс реабілітації в "Іоаннів-центрі". І знову за підсумковими показниками хлопець поліпшив свої результати! Тестування до початку і після занять продемонстрували покращення координації рухів і витривалості, Нікітка зміг пройти більше 20 метрів і самостійно переступити через планку. А перед від'їздом отримав свою першу медаль і грамоту за досягнення!

Далі - заняття іпотерапії в центрі "Росток життя" для поліпшення роботи вестибулярного апарату і 2 курси в центрі "Space Clinic" г. Харьков. Продовжили комплексне лікування в одеському санаторії «Хаджибей» і знову в дніпропетровському "Іоаннів центрі".

У вересні 2021 р Нікітка стане першокласником! Займатися він буде в інклюзивну класі звичайної школи і вже посилено готується до цього нового етапу життя. А це реабілітації в режимі нон-стоп. Спастика, з якої він бореться 7 років, завдяки постійним заняттям, знижується. Але через зростання дитини, спастичний процес поновлюється знову. Тому нинішні реабілітації це проміжний і найважливіший етап підготовки до дуже важливої операції, яка очікує Микитку.

Мета проведення селективної дорсальній різотомії - в знятті м'язової спастики і зменшенні больових відчуттів. Операція заснована на видаленні хребетної пластинки для впливу на нервові корінці. Після процедури спостерігається значне збільшення рухового діапазону, що означає успішну корекцію спастичного синдрому.

Анжела Бурлай: «Сьогодні такі операції на спинному мозку в Україні не робляться. Та й в світі теж не скрізь, але вони здатні позбавити дитину від спастики назавжди. Чим фізично сильніше буде дитина, тим швидше він відновиться після операції. Ось чому зараз для нас так важливі наші реабілітації. Я впевнена, що Микитка зможе ходити сам без болю і спастики, а в майбутньому бути самостійним. Але поки ми тільки на початку збору коштів на операцію і реабілітацію в дитячій клініці в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США, а припиняти тренування нам ніяк не можна. Тому ми продовжуємо, наскільки можливо, відвідувати курси реабілітації. А за матеріальну підтримку в оплаті занять у "Space Clinic" м. Харкова, які проводились у серпні 2021 року та були оплачені фондом, безмежно вдячні!».

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"



Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 755 908

Витрати фонду в 2024
46 хворим дітям 695 830 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 712 794 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 257 344 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 359 524 грн.
Загалом витрат: 3 630 725 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 891 222