Діти Запоріжжя лого

Допомагаємо Херсонській дитячій лікарні

15 березня 2023, 22:25 447 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Попри всі перешкоди, лікарня продовжує працювати та надавати допомогу дітям міста та області.

Допомагаємо Херсонській дитячій лікарні

Під час війни ми з вами почали допомагати Херсонській обласній дитячій лікарні. Коли Херсон був окупований росією, ми двічі потайки передавали ліки та витратні матеріали з волонтерами. Тоді про це не можна було навіть писати, щоб не наражати на небезку лікарів. Після звільнення місто опинилося під постійними обстрілами, частина приміщень та обладнання лікарні зазнало руйнувань. Через атаки росії на енергетичну систему України в грудні та лютому ми закупили майже півтори тони пального для генераторів, щоб забезпечити роботу лікарні.

Допомагаємо Херсонській дитячій лікарні

Попри всі перешкоди, лікарня продовжує працювати та надавати допомогу дітям міста та області. Наприкінці лютого на прохання лікарні ми закупили разові оглядові ЛОР-набори. І вже на початку березня група лікарів поїхала у деокуповані села для огляду маленьких пацієнтів. Саме там і знадобилися закуплені нами 200 наборів.

Загалом на домогу Херсонській дитячій лікарні ми спрямували 90 тисяч гривень ваших пожертв. Дякуємо, друзі! Разом ми допомагаємо людям вижити. Разом ми наближаємо перемогу!

Ваша допомога потрібна й надалі!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2026 ви допомогли на суму, грн.

62 317

Повний звіт

Витрати фонду в 2026
4 хворим дітям 28 331 грн.
Гуманітарна допомога: 28 785  грн.
Дітям з інвалідністю: 104 950  грн.
Дитячому екоселу: 2 280  грн.
Сиротам та малозабезпеченим: 20 693  грн.
Туристична програма: 10 000  грн.
Програма "Хелпус": 45 238  грн.
Службові витрати: 11 572  грн.
Загалом витрат: 251 878 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

169 457 984