Діти Запоріжжя лого

Антон Захаров

27 січня 2023, 22:20 740 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Кошти для проведення операції зібрані. Дякуємо, друзі!

Антон Захаров

Антон Захаров, 12.01.2012 року народження

Діагноз: Мошонкова гіпоспадія, мікропенія;дисметаболічна кардіопатія; глухота 4 ступеню.

Новини про лікування

Рахунок

Виписка стр.1, стр.2, стр.3

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Досить складно собі уявити немовля вагою трохи більше кілограма. Саме такою крихіткою народився Антон. Тривалий час хлопчик дихав за допомогою апарату ШВЛ та їв через зонд. Більше двох місяців Антона виходжували у лікарні, та врешті решт виписали додому.

Через передчасне народження Антон має багато проблем зі здоров'ям. Перші три роки його життя пройшли між домом та лікарнею: пневмонія приходила на зміну пієлонефриту та гормональним збоям. І так по колу. Також у хлопчика виявили глухоту, проблеми із серцем, зором та вади розвитку статевої системи.

Незважаючи на купу складних діагнозів, Антошка - звичайний одинадцятирічний хлопчик. Як і більшість його однолітків, він захоплюється комп'ютерними іграми, конструктором Lego та машинками. Він матусин помічник та найкращий друг для кішки Моллі. Антон розвивається у своєму темпі та досягає своїх висот. Зараз хлопчик навчається у третьому класі школи для дітей з вадами слуху. Навчання дається йому важко, бо навіть сучасний слуховий апарат не дозволяє все розуміти та повноцінно розмовляти.

Антон Захаров

У довгому переліку діагнозів Антона є одне захворювання, яке можна частково усунути і покращити якість життя хлопчика. Це вади розвитку статевої системи. Про них було відомо з народження, але тільки зараз можна спробувати їх виправити. Наприкінці серпня Антону зробили перший етап операції у клініці «Оберіг», друге втручання заплановано на квітень.

Життя в сучасному світі дозволяє виправити деякі помилки природи, питання тільки в наявності коштів. Звісно, для звичайної родини, та ще й в умовах війни, вартість операції у 70 тисяч гривень- це велика сума.

Просимо вас допомогти Антону продовжити розпочате лікування. Це дійсно полегшить життя хлопчика та дозволить викреслити хоча б один діагноз з його медичної картки!Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Кирило Кулинич
Кирило Кулинич

Периферичний парез правої стопи

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 794 833

Витрати фонду в 2024
48 хворим дітям 745 477 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 735 220 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 258 069 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 362 798 грн.
Загалом витрат: 3 715 637 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 928 297