Діти Запоріжжя лого

Одна перемога на двох!

13 серпня 2022, 20:35 430 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Завдяки підтримці українців, які проживають у В'єтнамі, двоє запорізьких дітлахів із вадами слуху зможуть чути навколишній світ та повноцінно розвиватися.

Одна перемога на двох!

Кароліні 4 рочки. Поруч з нею тільки мама. Кароліна дуже любить тварин і прагне спілкування з іншими дітьми. Але, на жаль, не вміючи розмовляти, стикається з непорозумінням. Те, що має проблеми зі слухом, з'ясували зовсім недавно. Діагноз: приглухуватість обох вушок 3 ступеня, і без слухових апаратів навчити Кароліну розмовляти виявилося неможливим. В запорізькому медичному центрі слухової реабілітації діагноз підтвердили. Там же допомогли підібрати 2 слухові апарати, вартістю 54 356 гривень. Залишалося їх просто купити.

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Про те, що Альоша погано чує, батьки дізналися по закінченню 1-го класу. Просто стало зрозуміло, що всі підготовчі заняття з дефектологом та логопедом перед школою та цілий рік навчання у школі були марними. Льоша половину звуків не розрізняв, і розумів по-своєму, як почує. Він став не встигати в навчанні, в тому числі через непорозуміння вимови вчителя. Після чергової перевірки у центрі слуху підтвердили, що Альоші необхідний слуховий апарат. З усіма розхідниками його вартість становила 83 819 гривень.

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Кароліна – з неповної та малозабезпеченої родини, а Альоша – з багатодітної. Звичайні запорізькі сім'ї, які зіткнулися з реаліями війни в Україні, до таких витрат були не готові, тому й звернулися до фонду по допомогу.

Зазвичай, після звернень батьків фонд розпочинає збори коштів, які в свою чергу могли затягтися на кілька місяців. І ось, уявіть радість батьків, коли ми були готові сплатити слухові апарати вже через тиждень після їхнього звернення! Допомога від української громади у В'єтнамі, на той момент була своєчасною і просто безцінною!

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Одна перемога на двох!

Дякуємо вам, друзі, за підтримку запорізьких сімей у цей складний для України час. Тепер Кароліна та Альоша вже точно «затеревенять» будь-кого! Адже їм стільки треба надолужити!

Хто хоче приєднатися до армії чарівників і зробити трохи щасливішим хоча б одну дитину, завжди раді!

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

4 134 905

Витрати фонду в 2023
28 хворим дітям 274 986 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 1 142 104 грн.
Дітям з інвалідністю: 895 881 грн.
Дитячому экоселу: 16 444 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 816 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 10 046 грн.
Службові витрати: 92 686 грн.
Загалом витрат: 2 475 602 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 593 258