Діти Запоріжжя лого

Реанімаційному відділенню дитячої лікарні потрібні нові меблі!

9 червня 2022, 19:25 920 Автор: Наталія Мороз deti.zp.ua Для надання швидкої якісної медичної допомоги не останню роль відіграють медичні меблі.

Ці меблі знаходяться у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії ЗОКДЛ. В народі – реанімації. Нещодавно медики святкували день народження дитячої лікарні – 46 років. Так цим артефактам, мабуть, стільки ж. Спеціальні ліжка, маніпуляційні столики та приліжкові шафки повинні виконувати важливі, специфічні функції і бути зручними у використанні, надійними і якісними. Адже саме від меблів залежить не лише комфорт лікаря та пацієнта, а й успішність тієї чи іншої процедури, тимчасові витрати на її проведення.

В цьому відділенні знаходяться найважчі діти, які потребують пильної уваги до себе і постійного, цілодобового нагляду. І кожна хвилина в наданні допомоги може бути вирішальною. Отже, медичні сестри не повинні, перш ніж зробити укол чи поставити крапельницю, довго боротися з відкриванням поламаних шухляд.

Реанімаційному відділенню дитячої лікарні потрібні нові меблі

Війна в Україні змусила дитячих лікарів працювати з випадками мінно-вибухових поранень. Погодьтеся, це нелегка праця як фізично, так і морально. Суспільство об`єдналося для забезпечення лікарень в найнеобхіднішому медичному обладнанні, ліках та витратних матеріалах. На допомогу прийшли новітні технології та спеціалісти з бажанням рятувати. Сьогодні в ЗОКДЛ є майже все необхідне для надання екстреної допомоги, тому ми вважаємо, що можемо трохи допомогти і з новими меблями.

Відділення інтенсивної терапії та анестезії просить придбати 6 приліжкових шафок, 4 маніпуляційні тумби та хоча б одне ліжко.

Загальна вартість меблів приблизно 100 тисяч. Для нас важливим є не тільки ціна, а й надійність та безпека! До того ж, частина коштів (майже половина) вже у нас є. Тож залишилось не так вже й багато!

Долучайтесь до гарних справ!

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Тимофій Лапков
Тимофій Лапков

Бронхолегенева дисплазія важкого ступеня. Дихальна недостатність ІІ ступеню

Допомогти зараз
Кирило Кулинич
Кирило Кулинич

Периферичний парез правої стопи

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 612 619

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 200 063 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 557 144 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 161 681 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 559 960 грн.
Загалом витрат: 5 419 064 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 892 683