Діти Запоріжжя лого

Кирило Кулинич

22 квітня 2024, 11:00 197 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Невдала внутрішньом’язова ін’єкція призвела до катастрофічних наслідків.

Лев Устінов

Кирило Кулинич, 19.07.2012 року народження

Діагноз: Периферичний парез правої стопи.

Новини про лікування

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

Невтішна історія Кирила триває вже дев’ять років. У трирічному віці під час звичайної ін’єкції йому випадково пошкодили сідничний нерв. Іннервація м’язів була порушена, права гомілка втратила чутливість, а стопа взагалі не рухалась. Вісім місяців медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування майже не принесло результатів.

Рік потому була проведена перша операція – невроліз сідничного нерва. Це мікрохірургічне втручання зі звільнення нервового стовбура від тканин, що його стискають. Також була встановлена електростимулююча система. Ще за два роки Кирилу зробили наступну операцію з відновлення функції стопи. А згодом ще одне втручання для видалення електростимулюючої системи.

На жаль, численні операції не принесли суттєвих змін. З моменту злощасного уколу права нога Кирила стала коротша за ліву, а стопа зазнала деформації та відрізняється від лівої на два розміри. А це в свою чергу призвело до деформації хребта, що прогресує.

Зараз Кирилу дванадцять. Він дистанційно навчається в школі, тричі на тиждень відвідує тренажерний зал, вчиться грати на гітарі та навіть грає у футбол. Все, як у звичайного хлопця. Однак проблема з ногою нікуди не поділась.

Після численних консультацій батьки наважилися на ще одну операцію. Вона була запланована у Харкові на 25 лютого 2022 року. Проте почалась повномасштабна війна. Оговтавшись, вони знову замислились про операцію та вирішили їхати до Києва. Там буде проведено артродез – за допомогою імплантів стопа буде зафіксована у природному положенні. Також планується тимчасове блокування зони росту здорової ноги, щоб її наздогнала хвора.

Набір імплантів для остеотомії коштує близько 27 тисяч гривень. І це тільки частина очікуваних витрат. Зі слів лікарів, є надія на покращення стану Кирила, але операцію потрібно провести якнайшвидше. Друзі, дуже просимо вашої допомоги! Тільки-но купуємо імпланти — Кирило одразу вирушає до Києва.Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Нікіта Лисачов
Нікіта Лисачов

Хронічний гломерулонефрит

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039