Діти Запоріжжя лого

Ліза Пухальська

1 лютого 2023, 14:55 829 Автор: Яна Лобанок Збір зупинено! Кошти для операції зібрано, дякуємо!

Ліза Пухальська

Ліза Пухальська, 03.07.2021 року народження

Діагноз: Двостороння ущелина піднебіння.

Новини про лікування

Виписка

Як допомогти?

Звіт про пожертвування, що надійшли

УВАГА! СТАНОМ НА 07.02.2023 р.: Збір зупинено! Кошти для операції зібрано, дякуємо!

UPD на 01.02.2023

В лютому минулого року, за два тижні до початку війни, ми познайомили вас з Лізою. Дівчинка народилася з ущелиною піднебіння, тоді її ротова й носова порожнини були з'єднані. Пластика піднебіння була запланована на початок березня. Разом з вами ми швидко зібрали кошти для операції, але через війну її провели на два місяці пізніше.

Результати операції на той момент були цілком задовільні. Про це ми писали у цій публікації. Через місяць на піднебінні з’явилася невеличка дірочка – розійшовся шов. Таке буває, але лікарі очікували, що через деякий час вона затягнеться. Та цього не сталося і Лізі знову потрібне оперативне втручання.

Зараз нашій красуні півтора рочка. Вона крихітна та тендітна. Ліза обожнює яскраві книжки, знає всіх тваринок та намагається їх імітувати. Любов до старшого братика – то є щось особливе! Тільки він її вкладає спати, а вранці сестричка будить його поцілунком.

Через розщелину піднебіння Ліза не може їсти тверду їжу та дуже тяжко переносить кожну застуду. Вона не може дихати носиком та не зможе в майбутньому навчитися говорити. Та якщо провести ще один етап пластики піднебіння, «не» перед такими звичайними вміннями зникне. Ліза навчиться розмовляти, їсти та правильно дихати!

Операція запланована на другу половину лютого, її вартість – майже 10 тисяч гривень. Часу обмаль, але рбатьки дівчинки дуже сподіваються на нашу з вами допомогу! Зараз їм, як і багатьом родинам нашої зраненої країни, дуже тяжко.

================================================

Ліза Пухальська

За крихітними губками Лізи причаїлася небезпека. Дівчинка народилася з ущелиною піднебіння, і тепер її ротова й носова порожнини з’єднані. Через це порушуються ковтання та дихання, дитині складно навчитися говорити. Але є хороша новина: ваду розвитку піднебіння можна повністю усунути за допомогою пластичної операції.

Перші тижні життя Лізи були найважчими. Дівчинку доводилося годувати через зонд, тому що вона зовсім не могла смоктати й ковтати. Було випробувано десятки пляшечок, поки Ліза не навчилася самостійно їсти. І це стало значним досягненням, адже в таких діток дуже важливо зберегти ковтальний рефлекс.

Нині Лізі шість місяців. Вона добре їсть зі своєї спеціальної пляшечки, а мама стежить, щоби їжа не потрапляла в носик, а звідти — у дихальні шляхи.

Ліза Пухальська

«Маленька щебетушка», як називають її рідні, розвивається у своєму темпі: грає брязкальцями й намагається тримати пляшечку, вміє перевертатися, але не поспішає сидіти. А коли вона бачить старшого братика, очі Лізи спалахують від любові й ніжності.

Уранопластика — виправлення твердого піднебіння — проходитиме в клініці ім. Руднєва в Дніпрі. Але спочатку Лізі потрібно набрати ще пів кілограма ваги. Перша операція запланована на березень. Після цього знадобиться ще одна чи дві операції з інтервалом у кілька місяців.

Поки Ліза набирає вагу, нам потрібно зібрати 15 тисяч гривень. Такою є ціна помилки природи. Давайте разом допоможемо дівчинці стати здоровою!

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

11 084 899

Витрати фонду в 2023
113 хворим дітям 2 334 816 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 178 835 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 248 030 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 494 387 грн.
Службові витрати: 1 209 010 грн.
Загалом витрат: 13 401 226 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

134 021 757