Діти Запоріжжя лого

Антибіотики на один день лікування коштують 2700 гривень! Допоможіть перемогти затяжне загострення!

17 листопада 2021, 17:55 541 Автор: Ольга Вовк Вже більш як три місяці Кирило Карпачов бореться з важким загостренням. Фінансові та емоційні ресурси закінчуються, наш герой тримається з останніх сил.

Кирило Карпачов

Кирило самостійно написав листа до своїх помічників. Для нього зараз життєво важливо зібрати кошти на термінове лікування!

«Давно не було новин від нашої родини. За цей час багато подій сталося.

Я вступив до київського університету! На початку серпня оселився у студентському гуртожитку. Нове життя порадувало мене чудовими знайомствами та цікавою практикою перед початком навчання.

На жаль, щастя тривало недовго. Незабаром почалося тяжке загострення моєї хвороби. “Муковісцидоз” зробив життя нестерпним: постійна підвищена температура, задушливий кашель до цілодобового болю у м'язах, падіння кисню, вічна слабкість із сонливістю. Всі плани на навчання було зруйновано в одну мить.

Я прийняв вольове рішення відмовитися від навчання та залишити інститут, повернутися до рідного міста, щоб розпочати лікування й надалі уникати таких загострень.

Кирило Карпачов

Нова атмосфера, нове життя й навантаження – все це призвело до сильного стресу для організму, з яким вiн, на жаль, не впорався.

Тепер я знову в Запоріжжі. Погорювавши тиждень, я продовжив самореалізацію. Вступив на бюджет до магістратури, але вже тут, удома.

Від початку загострення минуло вже 3 місяці. Мені так і не вдалося його подолати. Воно щоразу повертається у ще тяжчій формі.

Також погіршив мій стан Covid-19, на який я перехворів напередодні.

Кирило Карпачов

Мені потрібне інтенсивне й дороге лікування, з крапельницями та уколами.

Незважаючи на всі негаразди, я маю йти далі – навчання, робота, мрії. Але ця дорога збудована крізь густі терни, які можна здолати тільки ґрунтовним лікуванням. На жаль, у такому стані я не зможу продовжити навчання навіть у рідних стінах. Та й загалом не зрозуміло, скільки ще зможу прожити.

Прикро, але без сторонньої допомоги я не можу купити собі всі необхідні препарати. А отже не зможу вистояти та вижити.»

Вже цього тижня Кирилу необхідно розпочати лікування! З кожним днем його стан лише погіршується. Лікар розробив призначення на інтенсивне лікування впродовж двох тижнів: Меронем (6 гр.) + Аміцил (3 гр.). Вартість одного дня лікування – 2700 гривень. Брат Кирила також хворіє на муковісцидоз. Батьки хлопчиків перебувають у безвихідному становищі й просять допомогти їм врятувати старшого синочка!

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Поліна Бєлогурова
Поліна Бєлогурова

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

29 897 146

Витрати фонду в 2022
158 хворим дітям 3 652 152 грн.
Мед. обладнання: 522 989 грн.
Гуманітарна допомога: 10 406 049 грн.
Дітям з інвалідністю: 9 939 448 грн.
Дитячому экоселу: 587 480 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 1 144 739 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 110 774 грн.
Службові витрати: 1 204 061 грн.
Загалом витрат: 27 682 096 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

117 522 844

Дитині потрібна родина