Діти Запоріжжя лого

Антибіотики на один день лікування коштують 2700 гривень! Допоможіть перемогти затяжне загострення!

17 листопада 2021, 17:55 768 Автор: Ольга Вовк Вже більш як три місяці Кирило Карпачов бореться з важким загостренням. Фінансові та емоційні ресурси закінчуються, наш герой тримається з останніх сил.

Кирило Карпачов

Кирило самостійно написав листа до своїх помічників. Для нього зараз життєво важливо зібрати кошти на термінове лікування!

«Давно не було новин від нашої родини. За цей час багато подій сталося.

Я вступив до київського університету! На початку серпня оселився у студентському гуртожитку. Нове життя порадувало мене чудовими знайомствами та цікавою практикою перед початком навчання.

На жаль, щастя тривало недовго. Незабаром почалося тяжке загострення моєї хвороби. “Муковісцидоз” зробив життя нестерпним: постійна підвищена температура, задушливий кашель до цілодобового болю у м'язах, падіння кисню, вічна слабкість із сонливістю. Всі плани на навчання було зруйновано в одну мить.

Я прийняв вольове рішення відмовитися від навчання та залишити інститут, повернутися до рідного міста, щоб розпочати лікування й надалі уникати таких загострень.

Кирило Карпачов

Нова атмосфера, нове життя й навантаження – все це призвело до сильного стресу для організму, з яким вiн, на жаль, не впорався.

Тепер я знову в Запоріжжі. Погорювавши тиждень, я продовжив самореалізацію. Вступив на бюджет до магістратури, але вже тут, удома.

Від початку загострення минуло вже 3 місяці. Мені так і не вдалося його подолати. Воно щоразу повертається у ще тяжчій формі.

Також погіршив мій стан Covid-19, на який я перехворів напередодні.

Кирило Карпачов

Мені потрібне інтенсивне й дороге лікування, з крапельницями та уколами.

Незважаючи на всі негаразди, я маю йти далі – навчання, робота, мрії. Але ця дорога збудована крізь густі терни, які можна здолати тільки ґрунтовним лікуванням. На жаль, у такому стані я не зможу продовжити навчання навіть у рідних стінах. Та й загалом не зрозуміло, скільки ще зможу прожити.

Прикро, але без сторонньої допомоги я не можу купити собі всі необхідні препарати. А отже не зможу вистояти та вижити.»

Вже цього тижня Кирилу необхідно розпочати лікування! З кожним днем його стан лише погіршується. Лікар розробив призначення на інтенсивне лікування впродовж двох тижнів: Меронем (6 гр.) + Аміцил (3 гр.). Вартість одного дня лікування – 2700 гривень. Брат Кирила також хворіє на муковісцидоз. Батьки хлопчиків перебувають у безвихідному становищі й просять допомогти їм врятувати старшого синочка!

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Ярослав Лизя
Ярослав Лизя

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

11 096 536

Витрати фонду в 2023
113 хворим дітям 2 350 846 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 178 835 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 278 185 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 494 387 грн.
Службові витрати: 1 209 020 грн.
Загалом витрат: 13 447 421 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

134 033 394