Діти Запоріжжя лого

Нікітка Бурлай: «Йду в перший клас!»

6 серпня 2021, 16:11 995 Автор: Наталья Мороз Більшість дітей з ДЦП усвідомлюють свій дефект, дивляться на здорових однолітків і страждають не тільки фізично, а й психологічно, тому що з віком починають відчувати обмеженість своїх можливостей.

Нікітка Бурлай

Рахунок

Цього року Нікітка Бурлай стане першокласником! Займатися він буде в інклюзивному класі звичайної школи і вже посилено готується до нового етапу свого життя. А це реабілітації в режимі нон-стоп. З початку 2021 року життя Никити все так же проходить в роз'їздах: заняття іпотерапії в центрі "Росток життя" для поліпшення роботи вестибулярного апарату і 2 курси в центрі "Space Clinic" м.Харкова, далі - комплексне лікування в одеському санаторії «Хаджибей» і в дніпропетровському "Іоаннів центрі".

Нікітка Бурлай

Успіхи у Нікітки приголомшливі! Він вміє читати, рахувати. Трохи складніше з писанням, але це через сильний тонусу в ручках. Спастика з якою він бореться 7 років, завдяки постійним реабілітація, помітно знижується. І це добре видно у порівнянні з попередніми роками. Але через зростання дитини, спастичний процес поновлюється знову. Тому нинішні реабілітації це проміжний і найважливіший етап підготовки до дуже важливої операції, яка очікує на Нікітку.

Мета проведення селективної дорсальної різотомії - в знятті м'язової спастики і зменшенні больових відчуттів. Операція заснована на видаленні хребетної пластинки для впливу на нервові корінці. Після процедури спостерігається значне збільшення рухового діапазону, що означає успішну корекцію спастичного синдрому.

Нікітка Бурлай

Анжела Бурлай: «Сьогодні такі операції на спинному мозку в Україні не робляться. Та й в світі теж не скрізь, але вони здатні позбавити дитину від спастики назавжди. Чим фізично сильніше буде дитина, тим швидше вона відновиться після операції. Ось чому зараз для нас так важливі реабілітації. Я впевнена, що Нікітка зможе ходити сам без болю і спастики, а в майбутньому бути самостійним. Але поки ми тільки на початку збору коштів на операцію і реабілітацію в дитячій клініці в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США, а припиняти тренування нам ніяк не можна. Тому сьогодні ми просимо допомоги в оплаті занять в "Space Clinic" м. Харкова».

Вартість реабілітації 31 700 гривень.

Звіт про надходження пожертв

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039