Діти Запоріжжя лого

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

21 квітня 2021, 11:21 988 Автор: Альберт Павлов Найбільшу допомогу отримали діти хворі на муковісцидоз і онкохворі.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

Після зимового затишшя у березні у нас було багато роботи - небайдужі люди і організації перерахували до фонду "Щаслива дитина" рекордну суму - 1 534 087 гривень! Ми вдячні за пожертви і довіру! У свою чергу, ми намагалися розпорядитися цими коштами максимально ефективно. Як завжди, ми публікуємо детальний звіт про усі пожертвування і витрати за минулий місяць.

Допомога онкохворим дітям

У березні ми допомогли оплатити лікування за кордоном двом онкохворим дітям - Данилу Сироти (31000 грн.) та Олегу Григорову (151000 грн.), а для відділення онкогематології ЗОКДЛ придбали 984 флакона глюкози. Для багатьох інших дітей з онкогематології ми оплачували медикаменти і обстеження на томографі.

1,5 миллиона гривен на помощь детям: столько пожертвований получил фонд “Счастливый ребенок” в марте 2021

На жаль, в березні не обійшлося без втрат - від нас пішов Богдан Губанов. Ми висловлюємо глибоке співчуття рідним Богдана і щиро дякуємо всім, хто протягом року підтримував хлопця в його боротьбі з пухлиною мозку. На жаль, наука ще не може повністю перемогти хворобу, але ми віримо, що спільними зусиллями все більше дітей вдасться вилікувати. Для десятків інших дітей наша підтримка стане «рятівним колом» на шляху до одужання. Залишок коштів, зібраних для Богдана, був переданий на лікування інших онкохворих дітей.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

Допомога запорізьким лікарням

У березні фонд підтримав п'ятьох новонароджених, які народилися завчасно і опинилися у відділенні інтенсивної терапії Запорізької обласної дитячої лікарні. Особливо приємно, що відразу ж знайшлася людина, яка перерахував 30000 гривень на підтримку дітей. Сьогодні один з малюків вже дихає сам і переведений в інше відділення для завершення лікування. Його мама, Євгенія, дякує за вчасно надану допомогу.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

В рамках проекту фонду «Ми зголодніли!», який ще триває на інтернет-платформі «Українській біржі благодійності» було придбано парентеральне харчування для відділення інтенсивної терапії новонароджених ЗОКДБ (Аміновен, смофліпід) на суму 30 000 гривень. Загальна сума допомоги відділенню в березні склала більше 65 000 гривен.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

Також, на початку 2021 року Обласний протитуберкульозний диспансер поділився з нами чудовою новиною. Нарешті - то їх старенький апарат ШВЛ поступається своїм місцем новому обладнанню, яке готується до установки.

Ті кошти, які ми встигли зібрати по проекту «Дихати, не можна померти!» спрямовані на вирішення інших, не менш важливих проблем тубдиспансеру, а саме: систему трубопроводу для кисню, операційний зал легенево-хірургічного відділення, а також ендоскопічний кабінет.

У Міжнародний день онкохворої дитини ми вирішили зробити подарунок всім пацієнтам відділення гематології. Щоб не помилитися з вибором, ми вручили лікарні сертифікат на 20 тисяч гривень. А минулого тижня наш сертифікат за допомогою rozetka.ua перетворився на пральну машину Bosch і сушильну Electrolux.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

Дві білі машинки стали сусідками старенькій Zanussi, яка збирається ось-ось піти на пенсію. А поки всі троє щодня трудяться в гематології. У цьому відділенні діти проходять тривале лікування, іноді більше півроку. Багато хто приїжджає сюди з мамами з інших міст Запорізької і Донецької областей, і весь цей час живуть в лікарні. Для них отримати чисте і сухе білизна всього за кілька годин - маленька побутова радість.

Допомога дітям і дорослим, хворим на муковісцидоз (МВ)

Завдяки АТ Каргілл ми отримали велику поставку спеціалізованого харчування для хворих МВ, на суму 245 399 грн. Харчування відправлено понад 70-ти підопічним з усієї України. Ми забезпечили спец.пітаніем дітей орієнтовно до літа. Ця допомога підтримає МуВіками в період загострень і допоможе пережити весняний період. Але багатьом як і раніше необхідно дороге (іноді - на сотні тисяч гривень) лікування.

Трьом діткам з МВ були оплачені дорогі дослідження, для шістьох підопічних були закуплені антибіотики на суму 54000 гривень. Для чотирьох дітей була закуплена медична техніка на 10500 гривень.

Весь березень ми вели невпинну боротьбу за життя і здоров'я Сергія Матвійчука, у якого до того ж до МВ був виявлений коронавірус. Головні лікарі-пульмонологи з усієї України допомагали нашому хлопцю, збираючись на онлайн-консиліуми. Добрі люди з багатьох куточків землі допомагали фінансово і морально. І ось, у нас є хороші новини - Сергій переміг коронавірус! Минулого тижня його перевели з реанімації в палату інтенсивної терапії. Зараз всі зусилля спрямовані на відновлення, є позитивна динаміка! Сергій щиро дякує всім, хто йому допомагав і добрим словом і інформаційно і фінансово.

Допомога дітям з інвалідністю (ДЦП та інші вроджені захворювання)

Завдяки нашому постійному партнеру з США фонду Maya’s Hope, який перерахував пожертвувань на 660 тис. Грн., В березні допомогу у вигляді медикаментів, спецхарчування і обладнання отримали десятки дітей з інвалідністю, а також інтернати для таких дітей.

Крім того, кілька дітей с ДЦП і аутизмом пройшли курси реабілітації в різних центрах України.

1,5 мільйона гривень на допомогу дітям: стільки пожертв отримав фонд “Щаслива дитина” в березні 2021

Допомога дитячим будинкам сімейного типу для сиріт і проекту "Дитяче екосело"

У березні ще двоє дітей, хлопчики 6 і 10 років, знайшли будинок і сім'ю в Дитяче екосело. У цьому місяці ми активну увагу приділяли здоров'ю вихованців - кілька хлопців пройшли серйозне і дороге лікування зубів під загальним наркозом. Ми також підтримали соціальну адаптацію двох випускників психоневрологічних інтернатів, покращували умови проживання в будинках сімейного типу, облаштовували територію.

Підбиваючи підсумки:

Незважаючи на хороші результати березня, потреби запорізьких тяжкохворих дітей та дитячих лікарень все ще набагато перевищують наші можливості. Сучасні ліки і технології лікування, а також медобладнання можуть значно підвищити шанси на виживання і зберегти здоров'я сотням дітей.

Ми переконані, що і в Запоріжжі можна рятувати не 60% онкохворих дітей, а 80-95% як у розвинених країнах. Ми віримо, що хворі МВ можуть немає 18-20 років в середньому, як зараз, а 45-50 років, як в США і Канаді.

Ми намагаємося працювати максимально прозоро, і ось уже 17 років звітуємо про кожного пожертвування. Завдяки цьому вдалося допомогти тисячам дітей на загальну суму еквівалентну майже 140 млн. Гривень.

Ми будемо вдячні за вашу постійну допомогу у вигляді підписки на пожертвування, а також за будь-посильний для вас спосіб надання допомоги на благо дітей.

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 612 619

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 200 063 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 557 144 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 161 681 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 559 960 грн.
Загалом витрат: 5 419 064 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 892 683