Діти Запоріжжя лого

Михайлик Заворотній

31 січня 2022, 15:35 1682 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Заняття з фахівцями потрібні хлопчикові, як повітря.

Михайлик Заворотній

Михайлик Заворотній, 16.05.2018 року народження

Діагноз: Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Новини про лікування

Рахунок

Консультативний висновок

Як допомоги?

Звіт про надхоження пожертв

Коли Михайлику виповнилося півтора року, його ніби підмінили: зникла посмішка, пропали звуки та лепіт. Хлопчика захопили нескінченні істерики та звірячий апетит. Пізніше Михайлик перестав відгукуватися на своє ім’я, порушилася координація під час ходьби — аж до раптових падінь. Малюк усе глибше поринав у свій світ, закритий від сторонніх.

Михайлику поставили діагноз «розлад аутистичного спектра». Трохи згодом, після додаткових обстежень, діагноз змінився на «органічне ураження ЦНС». Але основна тактика лікування залишилася тією самою: Міші потрібно постійно займатися з фахівцями, аби зупинити процес «занурення в себе».

Минулого року Михайлик пройшов п’ять курсів реабілітації, з’явилися перші результати. Хлопчик став уважнішим і спокійнішим, а головне — контактним. Якщо раніше малюк категорично відмовлявся займатися та влаштовував істерики, то зараз його неможливо забрати з занять! Мишко може сам показати, що він зараз хоче робити: ходити біговою доріжкою, займатися пісочною анімацією або будувати вежу з кубиків. А ще в нього чудово виходить чіпляти прищіпки. Заняття з розвитку дрібної моторики не пройшли даремно!

Михайлик Заворотній

Також завдяки заняттям відновилася координація рухів. Ще рік тому Михайлик не міг пройти й десяти метрів, не спіткнувшись чи впавши. А зараз наш герой ходить безупинно, підіймається і спускається сходами без підтримки батьків. І найголовніше досягнення — Міша відгукується на своє ім’я!

Усі ці досягнення — результат праці з фахівцями та домашньої роботи з мамою. Але щоби не втратити досягнуті результати та адаптуватися до звичайного життя, Міші потрібно постійно проходити реабілітацію. Без регулярних занять на хлопчика чекає крайній ступінь самоізоляції та нульові навички в самообслуговуванні.

Ми відкриваємо збір на реабілітацію хлопчика в центрі «Росток життя». Певні, заняття наблизять Михайлика до бажаного здорового життя!

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 772 150

Витрати фонду в 2024
48 хворим дітям 735 085 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 712 794 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 257 544 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 362 793 грн.
Загалом витрат: 3 677 979 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 905 614