Діти Запоріжжя лого

Михайлик Гудко

11 лютого 2021, 21:41 763 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Збір коштів призупинено! Вся інформація в розділі "Новини про лікування"

Михайлик Гудко

Михайлик Гудко, 31.08.2015 року народження

Діагноз: Злоякісна пухлина головного мозку.

Новини про лікування Михайлика Гудко

Виписка: стор. 1, стор. 2, стор. 3

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 05.05.2021 р .: Збір коштів призупинено!

Вся інформація в розділі "Новини про лікування"

Текст старої прохання:

=====================================

Михайлик став справжньою загадкою для лікарів. Таємниці його організму розгадували в лікарнях Запоріжжя, Дніпра, Києва та Ужгорода. Щоправда в половині клінік частіше знизували плечима й робили помилки. А ось в інших Мішу рятували. Зараз черга рятувати хлопчика дійшла до Стамбула.

Перші ознаки хвороби з'явилися влітку 2020 року – без видимих причин у Міши почалася блювота. Після низки обстежень було виявлено об'ємне утворення в головному мозку, ускладнене гідроцефалією. Ще через два дні почалися судоми.

Михайлик Гудко

Мішина хвороба – складний випадок. І наша медицина з ним не впоралася. Можна довго описувати всі випробування, через які пройшов наш п'ятирічний герой і його батьки. У Києві побоялися оперувати, тож провели лише хіміо- та променеву терапію, які не дали результатів. Хлопчик впав у кому. В Ужгороді успішно видалили пухлину й у стабільно-важкому стані відправили до Запорізької лікарні. Через кілька місяців планувалася поїздка в реабілітаційний центр, але стан Михайлика різко погіршився. І поки він з температурою під 40 танув на очах, запорізькі лікарі все не могли знайти причину. Стабілізувати стан Михайла вдалося медикам в Дніпрі.

Михайлик Гудко

Зараз Михайлик в Туреччині. На першому ж МРТ були виявлені метастази в хребті, які в укрвїнських клініках ніхто не помітив. Складено новий план лікування й реабілітації. Перший блок хіміотерапії пройдено, попереду – ще сім. І тривале відновлення всіх функцій організму. Проте всього за місяць у Стамбулі Михайлик продемонстрував перші поліпшення! Він почав частіше посміхатися, рухати пальчиками й зміг цілих тридцять секунд протримати голову самостійно. От тільки вартість лікування на найближчі півроку становить неймовірні 60 000 євро.

За трохи більше як півроку сім'я Михайлика прожила ціле життя. Життя, повне болю й відчаю. Сьогодні почуття безвиході змінилося надією на професіоналізм медиків, на диво, на нашу підтримку. Допоможіть Михайлику продовжити лікування, й тоді у нього з'явиться шанс одужати!

Ми відкриваємо збір на 200 000 гривень.

12 березня на платформі dobro.ua стартував проект "Обіцяв мамі одужати!". Тому допомогти хлопчикові можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає в м. Запоріжжя.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 132 477

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 945 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 115 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 504 075 грн.
Загалом витрат: 4 665 315 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 372 765