Діти Запоріжжя лого

У Запорізькій області скоро з'явиться будиночок Мумі-троля

7 серпня 2019, 19:10 664 Автор: Альберт Павлов deti.zp.ua У селі Українка в «Дитячому селищі» для сиріт з'явиться унікальний будиночок-музей. Будемо вдячні за підтримку волонтерів і жертводавців.

Муми дом в экоселе

Дім – це не просто дах над головою й місце ночівлі. Це живий організм зі своєю індивідуальністю та душею. Є оселі, які надихають і радують, також є й ті, які вселяють смуток. Думаю, що діти, які ростуть у оточенні красивих і незвичайних будівель, мають хороші шанси вирости щасливими й творчими людьми.

У «Дитячому селищі» в Українці ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб діти зі складною долею були оточені красою природи й жили в незвичайних, красивих домівках. Плануючи створення наступного «Щасливого дому», ми згадали про будиночок казкових героїв – Мумі-тролів. Сама концепція добрих істот, любителів млинців і пригод дуже приваблива для жителів «Дитячого селища».

Завдяки підтримці конкурсу «Ми – це місто» ми розпочали створення першого в Україні будиночка Мумі-тролів. За нашим задумом, кругла вежа Мумі-домівки стане не тільки частиною «Щасливого дому» для сиріт, а й музеєм Мумі-тролів. Дорогою на Азовське море всі бажаючі зможуть безкоштовно завітати до цієї незвичайної та затишної оселі; зробити фотографії в Мумі-фотозоні, прокотитися з гірки-маяка, пограти в теніс і футбол, перепочити й попоїсти в тиші українського села. У будиночку Мумі-тролів також передбачені гостьові кімнати для волонтерів, учасників літнього наметового табору й заїздів вихідного дня.

У липні ми розробили проект будівлі, викопали яму під фундамент, установили арматуру й залили бетоном фундамент вежі. Поки фундамент застигає та набуває необхідної міцності, ми готуємося до наступних етапів будівництва: цегляної кладки стіни вежі, монтажу перекриттів і покрівлі. І тут нам украй потрібна допомога волонтерів, які мають досвід у будівництві, а саме: каменярів, покрівельників, електриків, фахівців із внутрішніх робіт та ін. Ми надамо фахівцям житло, харчування та можливість долучитися до створення Мумі-будиночку. Якщо ж ви не володієте будівельними навичками, то можна допомогти фінансово. За рахунок отриманого нами гранту ми зможемо оплатити лише половину необхідних робіт і матеріалів. До настання холодів ми плануємо завершити будівництво стін будиночка та монтаж покрівлі.

Упевнений, що спільними зусиллями в Запорізькій області з'явиться незвичайний об'єкт, який даруватиме радість і естетичну насолоду дітям і дорослим, буде одночасно музеєм і домівкою.

Сподіваємося на вашу підтримку – волонтерську, матеріальну, консультаційну, допомогу репостами й публікаціями в ЗМІ. Пишіть, телефонуйте й діліться своїми ідеями, побажаннями з організаторами проекту - +3 8 066 513 34 35 (viber) Альберт, +3 8 063 156 37 90 (viber) Юлія.

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039