x

Прес-анонс: Подолання Хортицького кургану, як символ подолання онкозахворювання!

Продовжуємо традицію, започатковану в 2011 році. На знак подолання важкої хвороби або її етапів юні запоріжці знову підкорять найвищий курган Хортиці.
Автор: Леонид Лобанок, deti.zp.ua Опубликовано: 13 февраля 2020, 15:01 725

О 12 годині 15 лютого, у Всесвітній день онкохворої дитини, запорізькі діти та молодь, які у своєму житті стикнулися із онкологічними діагнозами, вчергове візьмуть участь в акції з символічною назвою «Подолання» та підкорять найвищий курган Хортиці. Мета заходу – показати своїм прикладом, що рак виліковний. Надихнути дітей, які наразі проходять лікування, та їх батьків на боротьбу за своє майбутнє. Наснажити волонтерів та донорів, які підтримують дітей зі складними діагнозами. Переконати скептиків у тому, що незламний дух та жага до життя творять дива, і допомагати ближньому варто за будь-яких умов. І знов нагадати державі про її обов'язок піклуватися про громадян.

В Запорізькій області живуть десятки, якщо не сотні дітей та молодих людей, які пройшли лікування багато років тому, і тепер живуть звичайним життям. За даними ВООЗ, дитячий рак може бути подоланий у 80% випадків за умови дотримання правильних протоколів лікування, своєчасної та якісної діагностики, професійної хірургії та забезпечення необхідними медикаментами. І цей показник постійно зростає.

Запрошуємо приєднатися всіх дітей та дорослих, хто пройшов або проходить лікування і готовий своїм прикладом показати необхідність і ефективність боротьби з онкозахворюваннями. Ми хочемо, щоб після цієї акції ще більше людей долучилися до допомоги хворим та впевнилися, що ця боротьба вже дала плоди у вигляді сотень врятованих запоріжців.

Зв'яжіться з нами будь-яким засобом – і ми допоможемо вам дістатися місця проведення заходу та повернутися з Хортиці. Після подолання кургану на всіх зголоднілих підкорювачів чекає смачний обід та тепле спілкування. З метою планування кількості учасників просимо повідомити про свою участь якомога раніше.

План заходу:

12:00 – 12:15 Збір учасників, підготовка до сходження.

12:15 – 12:45 Підкорення кургану, спів життєстверджуючої пісні, фотосесія.

12:45 – 13:15 Відповіді на запитання журналістів.

Шановні журналісти! Запрошуємо вас приєднатися до акції, підкорити курган разом із учасниками події та додати у інформаційний простір нашої країни чудових світлин, відео та новин про те, що сила життя непереможна!Фонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Илья Солошенко

Илья Солошенко

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение

Миша Самойленко

Миша Самойленко

ДЦП, тетрапарез, синдром Денди-Уокера

Пелагея Нестеренко

Пелагея Нестеренко

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение


В 2020 вы помогли на сумму 6 207 575 гривен

Расходы фонда в 2020

143 больным детям: 3 615 880 грн.
Мед. оборудование: 207 196 грн.
Детдомам для инвалидов: 635 653 грн.
Детcкому экоселу: 337 290 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 145 703 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 220 283 грн.
Служебные расходы: 610 978 грн.
Всего расходов: 5 980 863 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 76 436 805  гривен

Неактивные анкеты детей-сирот

Неактивные анкеты детей-сирот

Ребенку нужна семья: Эвелина

Ребенку нужна семья: Эвелина

Ребёнку нужна семья: Игорь Ш.

Ребёнку нужна семья: Игорь Ш.