x

Розумна благодійність – це соціалізація спортом!

Вихованці Молочанської спеціальної школи-інтернату сподіваються на підтримку небайдужих людей. Від цього залежать їх перемоги у спорті та подальша соціалізація у дорослому житті.
Автор: Наталія Мороз, Юрій Ковалевський, deti.zp.ua Опубликовано: 10 августа 2019, 10:30 939

Спорт – найкращий спосіб реабілітації та соціалізації дітей, які з різних обставин опинились у спеціальних освітніх закладах. Участь у масштабних спортивних заходах надає таким дітям сформувати і підготовити себе як особистість до дорослого життя ще в стінах школи-інтернату. І вже багато років такою благодійною справою займається спортивний клуб «Шквал-Молочанськ» на базі Молочанської спеціальної школи-інтернату. Вагомість цієї справи підтвердили перемоги в 2019 році у конкурсі «Благодійне Запоріжжя», в номінації «Добро починається з тебе», у обласному конкурсі «Ми – це місто», а також увійшли у «ТОП-100» кращих соціальних проектів України. Такі відзнаки надихнули на нові звершення не тільки тренерів клубу, а і юних «шквалістів».

З вересня починаються змагання нового спортивного сезону 2019-2020 «Всеукраїнської Флорбольної Ліги» та «Спеціальної Олімпіади України». З’явилась унікальна можливість для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей із багатодітних малозабезпечених сімей, які навчаються в Молочанській школі-інтернаті, позмагатись за Кубки України з флорболу Всеукраїнської Флорбольної Ліги серед жіночих і юніорських команд. І звичайно, прийняти участь у Всеукраїнських фіналах серед дітей з інвалідністю з флорболу, волейболу, футболу, баскетболу «Спеціальної Олімпіади України».

Для успішного старту в сезоні дуже необхідна допомога в придбанні спеціального флорбольного інвентаря і спортивного спорядження, необхідного для змагань.

Діти від щирого серця висловлюють велику вдячність всім друзям, які довгий час допомагають їм відчувати себе справжніми спортсменами і гідними членами суспільства. Юні спортсмени обіцяють своїм друзям, партнерам та спонсорам і в цьому році залишитись справжніми бійцями.

Ви можете допомогти нашим маленьким переможцям, підтримавши наш проект «Від спорту – до соціальної інтеграції!» на «Українській біржі благодійності»

Отчёт о поступивших пожертвованиях и расходахФонд "Счастливый ребенок" - эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.

Им нужна наша помощь:

Егор Беспалый

Егор Беспалый

Муковисцидоз (кистозный фиброз), тяжелое течение

Максим Морозов

Максим Морозов

Муковисцидоз

Алиса Онуфриева

Алиса Онуфриева

Муковисцидоз (кистозный фиброз)


В 2020 вы помогли на сумму 4 643 545 гривен

Расходы фонда в 2020

120 больным детям: 2 458 788 грн.
Мед. оборудование: 181 677 грн.
Детдомам для инвалидов: 547 372 грн.
Детcкому экоселу: 295 535 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 101 076 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 215 274 грн.
Служебные расходы: 475 470 грн.
Всего расходов: 4 431 444 грн.

Всего с 2007 оказано помощи на сумму 74 872 776  гривен

Ребенку нужна семья: Богдан С.

Ребенку нужна семья: Богдан С.

Детям нужна семья: Михаил К.,  родился в  2000 году и Александр К., родился в 2003 году

Детям нужна семья: Михаил К., родился в 2000 году и Александр К., родился в 2003 году

Ребенку нужна семья: Михаил Д.

Ребенку нужна семья: Михаил Д.