Дети Запорожья лого

Дитячому санаторію – нове життя!

20 мая 2019, 21:30 1518 Автор: Наталья Мороз deti.zp.ua Реконструкція Запорізького протитуберкульозного санаторію знаходиться на фінальному етапі, але залишаються невирішеними багато актуальних потреб, а саме недостатність господарчого та медичного обладнання.

Завдяки Угоді про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Запорізькою обласною державною адміністрацією у рамках спільного проекту "Розвиток Соціальної Інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО" з 05.02.2018р. розпочато роботи з реконструкції старої будівлі Запорізького дитячого протитуберкульозного санаторію.

Більше 20-ти років установа перебувала у будівлі занедбаного дитячого закладу. Довгий час БФ «Щаслива дитина» опікувався і допомагав підопічним санаторію, поки сама споруда потребувала капітального ремонту. Станом на сьогодні в санаторії майже закінчуються оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях, завершуються роботи з утеплення фасаду та встановлення систем вентиляції. Розпочато роботи з улаштування та встановлення обладнання кухні. У квітні 2019 року буде розпочато підготовку до проведення тендерної процедури на ті види робіт, які не увійшли до німецького проекту. Сподіваємося, у найближчий час буде визначено переможця, який допоможе завершити облаштування санаторію.

Та для того, щоб функціонування закладу та надання кваліфікованої медичної допомоги дітям, хворим на туберкульоз, було ефективним, санаторій має бути оснащений сучасним обладнанням. Для цього необхідно придбати багато нового: пральні машини, медичне та технологічне обладнання, предмети довгострокового використання. Наявне обладнання застаріле або вийшло з ладу під час демонтування.

З 22 квітня 2019 року спільно з нашими колегами з МБФ «Українська біржа благодійності» було розпочато проект допомоги дитячому санаторію «Зупинити наступ туберкульозу!». Ми дуже хочемо, щоб у єдиному в Запорізькій області протитуберкульозному закладі був ультразвуковий небулайзер «ОМРОН». Ті, хто стикався з хворобами легенів, розуміють, наскільки важливим є цей медичний прилад. Небулайзер використовується для проведення інгаляцій з метою зменшення бронхоспазму й гальмування запального процесу дихальних шляхів. Вартість обладнання 56 530 гривень. Допомогти придбати небулайзер всі бажаючі можуть, підтримавши наш проект «Зупинити наступ туберкульозу!» на міжнародній платформі «Української біржі благодійності».

Звичайно, це тільки краплина серед океану потреб, але завдяки підтримці небайдужих сердець ми віримо, що для реабілітації наших дітей у санаторії буде достатньо необхідного обладнання!

Здоров’я людини - це не лише її особисте надбання, але й суспільне багатство, тому дбаючи про здоров’я дітей ми інвестуємо у майбутнє нашої нації!

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии