Дети Запорожья лого

Якщо зійдуться зірки!

6 марта 2019, 16:30 1656 Автор: Юрій Ковалевський deti.zp.ua У вихованців Молочанського інтернату грандіозні плани на 2019 рік. Їм дуже потрібна підтримка дорослих.

Наближаються фінальні та дуже очікувані заключні турніри спортивного сезону 2018-2019 для юних спортсменів Молочанського спортивного клубу «Шквал». Перший з них - це дебютний виступ у відкритому Чемпіонаті Мелітополя з флорболу молодшого «Шквалу» в категорії юніорів до 9 років у квітні. На Турніри СОУ з футболу у Миколаєві та з плавання у Одесі для дітей з інвалідністю діти готуються виступити у травні і червні. На ці ж місяці старші команди юніорів «Шквалу» з флорболу 13 і 15 років мріють потрапити у Бориспіль на «Флорбольний лицарський турнір» та у Одесу на флорбольне багатоборство, а як повезе, то і на літній міжнародний флорбольний Турнір у Львові. Зараз хлопці та дівчата захопились складнішим для себе видом спорту – волейболом, Всеукраїнські змагання з якого будуть проведені Спеціальною Олімпіадою України в жовтні у Вінниці.

А ще СОУ і спілка флорбольних клубів Української Федерації Флорболу, членом якої є і Молочанський «Шквал», підписали договір про співпрацю. Мета договору – це залучити дітей з особливими потребами до активних змагань з флорболу та підготувати флорбольну команду від України на Всесвітні ігри Спеціальної Олімпіади 2020, які відбудуться на батьківщині флорболу у Швеції. Можливо хтось із Молочанського «Шквалу» потрапить у збірну України, якщо… зійдуться зірки дітей, тренерів та спонсорів!

Підтримати вихованців можна також на сайті «Української біржи благодійності» у проекті «Від спорту – до соціальної інтеграції!»

Отчёт о поступивших пожертвованиях и расходах

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии