Дети Запорожья лого

Закінчити боротьбу важливіше ніж її розпочати!

21 декабря 2018, 22:00 1200 Автор: Юрій Ковалевський deti.zp.ua Допомагати вихованцям інтернатів дуже просто. Підтримайте їх у бажанні досягти перемоги! Це гарний стимул і заряд енергії для майбутнього дорослого життя.

Молочанської школи-інтернату набули членства у Всеукраїнській Федерації Флорболу, що посприяло створенню спортивного клубу, який назвали «Флорбольно-баскетбольно-футбольний клуб «ШКВАЛ», адже на базі школи-інтернату вже з 2012 року функціонує обласний осередок Спеціальної Олімпіади України. Окрім флорбольних перемог збірна команда школи, в яку входять діти з інвалідністю, у травні 2018 року посіла друге місце у футбольному турнірі Спеціальної Олімпіади України в м. Луцьк та третє місце - у баскетбольному турнірі СОУ у листопаді в м. Сміла. Ці дві спортивні громадські організації покликані інтегрувати у громаду дітей з особливими освітніми потребами та дітей-сиріт засобами спорту.

Зважаючи на позитивний досвід багатьох років реабілітації та адаптації дітей-сиріт та дітей з особливими освітніми потребами засобами спорту, Молочанською школою-інтернатом була створена модель реабілітації вихованців - "Спорт та Спеціальні Олімпіади як засіб соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у громаду”. На початку грудня 2018 року цей проект – «Від спорту – до соціальної інтеграції» потрапив у фінал Всеукраїнського конкурсу «Найкращі соціальні проекти» і увійшов у десятку кращих в номінації «Спорт і ЗСЖ». Це надихнуло керівників і надало сили та надії.

Після потрапляння у четвірку кращих команд Чемпіонату України і третього місця у Кубку України серед школярів сезону 2017-2018 року юні спортсмени, окрилені успіхом, поставили перед собою більш складну мету у сезоні 2018-2019 року. Перейшовши з дивізіону Юніорів 10-12 років у Юніори 13-15 років і, не зважаючи на особливий статус команди, діти тримаються в середині турнірної таблиці після двох турів Чемпіонату і бажають дійти до фіналу сезону і Кубкових ігор, пройшовши ще 5 турнірів! Для реалізації цього проекту, в якому будуть залучені близько 30 дітей з особливими освітніми потребами із багатодітних малозабезпечених сімей, потрібно близько 25 000 грн на переїзд, задовільні умови проживання дітей під час змагань на найближчих фінальних турнірах і придбання спеціального флорбольного інвентарю. Підтримайте, будь ласка, наш проект «Від спорту – до соціальної інтеграції», який розміщений на УББ.

Отчёт о поступивших пожертвованиях и расходах

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии