Дети Запорожья лого

Запорізькі особливі діти вирушили у подорож Карпатами у супроводі собак-реабілітологів (ФОТО)

7 августа 2018, 19:00 1659 Автор: Depo zp.depo.ua Дивовижна подорож розпочалася для 26 запорізьких дітей, що потребують відпочинку та реабілітації, сьогодні, 6 серпня, з запорізького залізничного вокзалу

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на організаторів подорожі – благодійний фонд "Щаслива дитина".

Понад два десятки дітлахів, серед яких хлопці та дівчата, що борються з онкозахворюваннями, муковісцидозом, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, вирушили потягом із Запоріжжя до Львова. На заході країни на них чекає тижневий похід Карпатами. Окрім волонтерів супроводжує юних мандрівників двійко чотирилапих реабілітологів – собак породи маламут: Санта та Радість.

Мандруватимуть юні запоріжці разом із дітьми з Луцька, що також борються з хворобами. На мандрівників чекають наймальовничіші місцини Карпат - водоспад Шипіт і озеро Синевир.

Карпатський похід для цих дітей – не лише відпочинок, а й психологічна реабілітація - можливість відчути себе "самостійними, самодостатніми, звичайними", - розповіли організатори.

Благодійники організують подібні подорожі для запорізьких дітей, що потребують особливого піклування, упродовж багатьох років.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии