Дети Запорожья лого

Одесо, зустрічай! Ми їдемо до тебе!

26 июля 2018, 16:00 2105 Автор: Кристина Панковецкая deti.zp.ua И шо, Вы хотите сказать шо до сих пор не бывали в Одессе??? «Клубок – туризм та освіта для дітей» з радістю це виправить! Від такої програми діти будуть у захваті!

И шо, Вы хотите сказать шо до сих пор не бывали в Одессе??? - таким неодмінно буде здивування одесита… Але вже цього літа ми пропонуємо це змінити! «Клубок – туризм та освіта для дітей» запрошує вас в подорож до Піденної Пальміри!

На Вас чекає екскурсія по місту від спражнього одесита, під час якої ми почуємо багато захоплюючих історій та відвідаємо цікавинки; пройдемося головною вулицею Дерибасівською, відвідаємо Пасаж, посидимо на 12-му стільці, побачимо відомий Оперний театр та Ланжерон. Прогулявшись Приморським бульваром, та порахувавши кількість сходинок Потьомкінських сходів, зможемо насолодитися краєвидом з кращого оглядового майданчика Воронцовської колонади на однойменний маяк висотою 26м. та міжнародний морський порт Одеси. В нашій програмі екскурсії, яких ви не знайдете в інших містах! Пропонуємо побачити на власні очі, як знімають кіно – на вас чекає Одеська кіностудія, де можна навіть приміряти деякі костюми з відомих стрічок! А також Музей Одеського морського порту з багатьма цікавинками та музей якорів! І, звісно ж, ласкаве чорне море, якому ми присвятимо окремий час!

То ж, 09.08 ми рушаємо в мандрівку і насолоджуємося Одеською гостинністю, а ранком 13.08 ви зустрічаєте діток в Запоріжжі. Проживання в комфортабельних умовах (душ, туалет, wi-fi, кухня), 3 дні і 2 ночі + дорога. Вартість поїздки 1300 грн (з жд, проживанням, харчуванням та вх білетами.

Кількість місць обмежена, то ж встигніть записатися 095-25-97-367 Крістіна

Без кислородного концентратора двенадцатилетняя Ася из Запорожья не может полноценно дышать.
Пожалуйста, помогите спасти ребенка!

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии

В 2026 вы помогли на сумму, грн.

2 547 478

Расходы фонда в 2026
41 больным детям 704 039 грн.
Мед. оборудование:17 842 грн.
Гуманитарная помощь:458 350 грн.
Детям с инвалидностью:576 361 грн.
Сиротам и малообеспеченным:234 499 грн.
Туристическая программа:7 246 грн.
Помощь взрослым "Хелпус":165 801 грн.
Служебные расходы:370 638 грн.
Всего расходов: 2 538 364 грн.

171 958 039

Всего с 2007