Дети Запорожья лого

За підтримки «Щасливої дитини» на березі Азовського моря пройшла «Школа для прийомних родин»

7 сентября 2017, 13:00 1278 Автор: Дойкова Юлия deti.zp.ua Тридцять шість прийомних родин та п`ять дитячих будинків сімейного типу відпочивали та набували знань у Кирилівці.

В останній тиждень літа у смт Кирилівка Запорізької області пройшла школа для прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу, організована Запорізькою обласною службою по справах дітей.

Завдяки БФ «Щаслива дитина», який постійно підтримує учбову частину школи для батьків, кращий тренер в Україні з різноманітних питань щодо сімейних форм виховання дітей, Вікторія Мельниченко, провела семінари присвячені темі «Підтримки та надання послуг дитині, що виходить із-під опіки».

Засновник волонтерського руху «Angels», Юрій Вдовцов, який зі своєю яскравою та щирою командою вже не перший рік розважав дитячу аудиторію завдяки спонсорскій підтримці ГО «Запорізький Вектор» розповів нам цікаві речі:

«Не первый год на школе для приемных семей встречаешь детей, которых до этого видел в реабилитационных центрах и интернатных учреждениях города Запорожья, а теперь у них большая и дружная семья. Эти три дня были наполнены положительными эмоциями и новыми друзьями. Данный проект идёт на благо семей! Для кого-то –это новый опыт в воспитании детей, для кого-то- развитие и адаптация в социуме», говорить Юрій.

Ми дуже сподіваємося, що такий необхідний сімейний відпочинок буде підтримуватися обласною радою і надалі.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии