Дети Запорожья лого

Багатодітна родина з Бердянська просить про допомогу

5 мая 2014, 18:00 2194 Автор: Управління у справах преси та інформації zoda.gov.ua Наприкінці осені минулого року, 29 листопала, у приватному будинку в м.Бердянськ сталася серйозна пожежа, яка повністю знищила житло та все майно багатодітної родини Абрашкіних. Сім’я, яка складається з шести осіб, потребує допомоги небайдужих людей

Наприкінці осені минулого року, 29 листопала, у приватному будинку в м.Бердянськ сталася серйозна пожежа, яка повністю знищила житло та все майно багатодітної родини Абрашкіних. Сім’я, яка складається з шести осіб, потребує допомоги небайдужих людей.

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан.

- Багатодітна мати Наталія Абрашкіна зверталася до Адміністрації Президента України, до Запорізької облдержадміністрації, органів соціального захисту населення, місцевих органів влади та інших інстанцій з проханням надати допомогу її родині. У межах фінансових можливостей органів влади родині надана матеріальна допомога, але цих коштів недостатньо, щоб відновити будинок, - повідомив Ігор Мещан.

За словами посадовця, наразі сім’я з шести осіб мешкає в гуртожитку, але розраховує на підтримку, яка дозволить відбудувати житло.

Небайдужі, співчутливі люди, представники благодійних та громадських організацій можуть зв’язатися з Наталією Миколаївною Абрашкіною за телефонами: (066)892-25-27, (066)216-59-86.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии