Дети Запорожья лого

Музика в серці...

28 марта 2014, 16:30 2866 Автор: Юлия Ахтман akhtmanyulia.hiblogger.net Поділитися магією звуків фортепіано, домри та гітари до вихованців Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з розумовою відсталістю приїхали учні Дитячої музичної школи № 3

Поділитися магією звуків фортепіано, домри та гітари до вихованців Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з розумовою відсталістю приїхали учні Дитячої музичної школи № 3. Під керівництвом викладача домри Тетяни Кобилівскої та викладача фортепіано, концертмейстера Віктора Орлова юні музиканти виконали твори І.С. Баха, М.Каркассі, Ю.С. Щуровського, В.І. Темнова, а також інших вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Трохи наукових фактів...

Гарна, якісна музика сприятливо впливає на центральну нервову систему людини, а також на функції таких життєво важливих фізіологічних систем як: серцево - судинної, м'язової, дихальної та травної. Вчені провели дослідження та довели, що при прослуховуванні музики по певних нервових закінченнях надходить більша кількість крові, що стимулює вироблення допаміну - речовини, що створює відчуття щастя, насолоди та радості. Допамін впливає на певні ділянки мозку, що відповідають за почуття та мотивацію до дій. Цей же нейромедіатор виділяється, якщо людина смачно поїла або, наприклад, прочитала цікаву книжку.

Музичний твір «Фантазія» німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха виконав учень ДМШ №3.

Після концерту всім бажаючим запропонували спробувати самостійно зіграти на музичних інструментах.

Найчастіше громадськість цурається патологічно хворих, рідко виявляючи бажання допомогти людям з особливими потребами. Олігофрени викликають презирство, непорозуміння, жалість і, що найбільше насторожує, глузування. Про них не те щоб не знають, про них просто не бажають знати. І лише деякі люди роблять життя таких хлопчаків цікавішим та яскравішим. Світ немов перекинувся з ніг на голову: є дорослі, котрі, як безтурботні діти, програють величезні суми грошей в казино, в той час як є діти, які завзято репетирують вечорами, щоб приїхати в дитячий будинок з концертом і тим самим подарувати сиротам маленьке свято. Юні таланти, спасибі вам за ваше добре і відкрите серце. Бережи вас Боже!

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии