Дети Запорожья лого

Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини: В 2008 році громадяни України всиновили 14 дітей, хворих на СНІД

5453 ditu.gov.ua Минулого року 14 українських сімей взяли на себе надзвичайно велику відповідальність — піклування і виховання дітей, хворих на СНІД. Отже, в суспільстві росте розуміння того, що всі діти, незалежно від стану їхнього здоров’я, мають виховуватися в родині, жити в любові і теплі

За попередніми підсумками, підведеними в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, протягом 2008 року громадяни України усиновили 14 дітей, хворих на ВІЛ/СНІД.

«Минулого року 14 українських сімей взяли на себе надзвичайно велику відповідальність — піклування і виховання дітей, хворих на СНІД. Отже, в суспільстві росте розуміння того, що всі діти, незалежно від стану їхнього здоров’я, мають виховуватися в родині, жити в любові і теплі», — наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Загалом із 2085 дітей, усиновлених громадянами України в 2008 році, 42% дітей були усиновлені з будинків дитини, 8% — із дитячих будинків, 3% — зі шкіл-інтернатів.

Чимало наших співвітчизників, котрі беруть дітей під опіку, в подальшому усиновлюють їх. Так у 2008 році 37% дітей були усиновлені опікунами.

В 2008 році 44-ро хлопців та дівчат були усиновлені із притулків для дітей, таким чином їм не довелося на шляху до нової родини переходити через інтернатні установи.

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии