Дети Запорожья лого

Запорізький реабілітаційний центр «Іван»

10216 http://ivan.zp.ua/ Центр, названий на ім’я сина, надає послуги з комплексної медичної, соціальної, педагогічної, психологічної реабілітації.

Последние новости и статьи о деятельности центра

Створення Запорізької обласної громадської організації «Людям потрібні люди» бере свій початок у 1999 році, коли в звичайній сім’ї народився незвичайний хлопчик Іван. «ДЦП», – наче приречення, пролунало з вуст лікарів. Батьки, не знаючи як допомогти дитині, як зберігати витримку у такій складній ситуації, зверталися за допомогою до будь-кого: від знахарок до відомих лікарів країни. Пройшовши непростий шлях, мама Вані зрозуміла, що сину допоможе лише комплексна та системна допомога команди кваліфікованих фахівців-реабілітологів, яку на той час могли надати тільки в Канаді. Але чи не краще створити такий центр в рідному місті, допомагаючи не тільки Івану, а й іншим дітям з подібними проблемами? Так було створено Реабілітаційний центр «Іван» . Зараз для його розвитку Наталя взяла декілька кредитів у банку, шукає підтримки у державних та приватних установах. Центр, названий на ім’я сина, надає послуги з комплексної медичної, соціальної, педагогічної, психологічної реабілітації. На площі установи 580 м2 знаходяться обладнані кабінети лікаря-психоневролога, три кабінети психолога, кабінет масажу, кінезотерапії, педагога-реабілітолога, тренінгова кімната. Використовуючи у своїй роботі принципи тандем-партнерства, в центрі працює міждисциплінарна команда фахівців у складі: лікаря-психоневролога, медичного психолога, соціального психолога, сімейного психолога, кінезотерапавта, педагога-реабілітолога, масажиста. Планується створення першого в місті спеціального плавального басейну та реабілітаційної групи.

За перший рік роботи закладу курси короткострокової та довгострокової реабілітації пройшли 54 дитини, які мають різні проблеми моторного та психічного розвитку віком від 0 до 10 років.

Для забезпечення потреб центру було створено громадську організацію «Людям потрібні люди». Вона нараховує 25 членів і являється ініціатором створення благодійного марафону «Кришталева сльоза», який складається з кількох етапів:

1. Урочиста хода людей з обмеженими можливостями здоров’я (11 травня) за підтримки Запорізької міської ради. У програмі – вулична маніфестація з перекриттям проспекту, концерт місцевих творчих колективів, волонтерська робота зі збору коштів.

2. Великий благодійний концерт. Мета - максимально привернути увагу громадськості та місцевих і українських владних органів до проблем сімей, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями здоров’я. Ведуться переговори з зірками українського шоу-бізнесу, на захід запрошені впливові особи міста владного та бізнесового сектору. Подія буде висвітлена у запорізьких та всеукраїнських ЗМІ.

3. Благодійний аукціон у Києві до Дня захисту дітей за участі груп D.Lema, Лама, Марія Бурмака, Нумер 482 та ін.

Звертаємося до всіх небайдужих за допомогою та підтримкою – волонтерською, інформаційною, матеріальною, фінансовою!

Разом ми зможемо допомогти дітям!

КОНТАКТЫ РЦ "Иван":

Адрес: м. Запор¦жжя, вул. Грязнова, 71

+3 (061) 769 30 67, +3 (063) 932 55 47

Email: rc.ivan2007[at]gmail.com

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии