Дети Запорожья лого

Запорізький реабілітаційний центр «Іван»

9806 http://ivan.zp.ua/ Центр, названий на ім’я сина, надає послуги з комплексної медичної, соціальної, педагогічної, психологічної реабілітації.

Последние новости и статьи о деятельности центра

Створення Запорізької обласної громадської організації «Людям потрібні люди» бере свій початок у 1999 році, коли в звичайній сім’ї народився незвичайний хлопчик Іван. «ДЦП», – наче приречення, пролунало з вуст лікарів. Батьки, не знаючи як допомогти дитині, як зберігати витримку у такій складній ситуації, зверталися за допомогою до будь-кого: від знахарок до відомих лікарів країни. Пройшовши непростий шлях, мама Вані зрозуміла, що сину допоможе лише комплексна та системна допомога команди кваліфікованих фахівців-реабілітологів, яку на той час могли надати тільки в Канаді. Але чи не краще створити такий центр в рідному місті, допомагаючи не тільки Івану, а й іншим дітям з подібними проблемами? Так було створено Реабілітаційний центр «Іван» . Зараз для його розвитку Наталя взяла декілька кредитів у банку, шукає підтримки у державних та приватних установах. Центр, названий на ім’я сина, надає послуги з комплексної медичної, соціальної, педагогічної, психологічної реабілітації. На площі установи 580 м2 знаходяться обладнані кабінети лікаря-психоневролога, три кабінети психолога, кабінет масажу, кінезотерапії, педагога-реабілітолога, тренінгова кімната. Використовуючи у своїй роботі принципи тандем-партнерства, в центрі працює міждисциплінарна команда фахівців у складі: лікаря-психоневролога, медичного психолога, соціального психолога, сімейного психолога, кінезотерапавта, педагога-реабілітолога, масажиста. Планується створення першого в місті спеціального плавального басейну та реабілітаційної групи.

За перший рік роботи закладу курси короткострокової та довгострокової реабілітації пройшли 54 дитини, які мають різні проблеми моторного та психічного розвитку віком від 0 до 10 років.

Для забезпечення потреб центру було створено громадську організацію «Людям потрібні люди». Вона нараховує 25 членів і являється ініціатором створення благодійного марафону «Кришталева сльоза», який складається з кількох етапів:

1. Урочиста хода людей з обмеженими можливостями здоров’я (11 травня) за підтримки Запорізької міської ради. У програмі – вулична маніфестація з перекриттям проспекту, концерт місцевих творчих колективів, волонтерська робота зі збору коштів.

2. Великий благодійний концерт. Мета - максимально привернути увагу громадськості та місцевих і українських владних органів до проблем сімей, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями здоров’я. Ведуться переговори з зірками українського шоу-бізнесу, на захід запрошені впливові особи міста владного та бізнесового сектору. Подія буде висвітлена у запорізьких та всеукраїнських ЗМІ.

3. Благодійний аукціон у Києві до Дня захисту дітей за участі груп D.Lema, Лама, Марія Бурмака, Нумер 482 та ін.

Звертаємося до всіх небайдужих за допомогою та підтримкою – волонтерською, інформаційною, матеріальною, фінансовою!

Разом ми зможемо допомогти дітям!

КОНТАКТЫ РЦ "Иван":

Адрес: м. Запор¦жжя, вул. Грязнова, 71

+3 (061) 769 30 67, +3 (063) 932 55 47

Email: rc.ivan2007[at]gmail.com

Фонд «Счастливый ребенок» — эффективная помощь наиболее нуждающимся детям Запорожской области

Им нужна наша помощь
Антон Захаров
Антон Захаров

врожденные пороки развития половой системы

Помочь сейчас
Денис Вечерний
Денис Вечерний

Острый лимфобластный лейкоз

Помочь сейчас

В 2023 вы помогли на сумму, грн.

3 841 792

Расходы фонда в 2023
22 больным детям 251 677 грн.
Мед. оборудование: 14 761 грн.
Гуманитарная помощь: 892 946 грн.
Детям с инвалидностью: 327 743 грн.
Детcкому экоселу: 10 623 грн.
Сиротам и малообеспеченным: 16 446 грн.
Помощь взрослым "Хелпус": 4 500 грн.
Служебные расходы: 69 914 грн.
Всего расходов: 1 591 154 грн.

Всего с 2007 оказано помощи, грн.

126 300 145