Діти Запоріжжя лого

Я та благодійність

2 січня 2021, 20:00 186 Автор: Юлія Павлова www.deti.zp.ua Відверта історія волонтера фонду та проекта "Дитяче екосело" Юлії Павлової

Привіт друзі!

Моя історія знайомства з фондом "Щаслива дитина" і взагалі зі сферою благодійності дуже непроста і звивиста.

З одного боку, я завжди розуміла, що потрібно допомагати тим, хто в біді, особливо якщо мова йде про дітей. З іншого - мої фінансові ресурси майже завжди були більш ніж скромні.

Історія сягає корінням приблизно в 2008 р Тоді я була молодою мамою двох маленьких хлопчиків. І з кожного запорізької сайту, з кожного білборда на мене дивилися повні благання очі тяжкохворих дітей. Я злилася на себе. Відверталася і знову злилася, тому що розуміла, що допомогти мені особливо нічим. Я приміряла на себе роль батьків цих дітей, і знову злилася і відверталася, я не готова була приймати таку реальність. Вона робила боляче.

Одного разу в кабінеті нашого педіатра я побачила важку стопку карток. Це були документи дітей з онко діагнозами. Я більше не могла ігнорувати існування цих дітей, але все ще не розуміла, як можу бути їм корисна.

Через роки, я дізналася, що «Щаслива дитина» не тільки рятує тяжкохворих дітей , а й організовує освітні програми для дітей, яким не дуже пощастило на старті життя (сироти, діти з особливостями або дітлахи з малозабезпечених сімей). Ця сфера мені відмінно підходила. Так я вискочила в цей човен. Спочатку, як мама, потім, як волонтер, а незабаром очолила туристичний напрямок "Клубок" .

Пізніше я закохалася в ще один проект - Дитяче екосело. Ідея мене так захопила, що я ризикнула здійснити свою давню мрію, і стала прийомною мамою. Фізично я більше не могла керувати «клубком», тому залишилася просто волонтером фонду.

За всі ці роки, я зрозуміла, що кожен з нас може бути корисний. Ми можемо жертвувати свій час, гроші, таланти на благо дітей. Моїми сильними сторонами виявилися: здатність відчувати чужий біль, вміння вчасно підставити своє плече і талант розповідати чесні історії.

На нашому сайті ви можете прочитати багато моїх статей про життя, проблеми, цілі, завдання, мріях і досягнення «Щасливих будинків» для сиріт , про походи і подорожі туристичної програми «Клубок», про труднощі, з якими стикаються діти сироти, про те, чому інтернати - це зло .

Іноді, дуже рідко, я починаю говорити про тяжкохворих дітей. Тому що сьогодні я знаю, що рак - це не вирок, що з будь-яким (поки що) невиліковним захворюванням можна жити. І наша з вами допомога може дозволити тисячам запорізьких дітей дожити до винаходу ліків, які повністю їх зцілить. Найчастіше, справа ж просто в грошах.

ПС. Я звичайна жива жінка. Я не вірю ні в одну зі світових релігій, мені важко дається живе спілкування з людьми і, взагалі, я не особливо приємна в спілкуванні людина. Я буваю різкою і грубою, я сміливо руйную стереотипи і напролом йду до поставленої мети. Всі ці, здавалося б, негативні якості, допомагають робити життя запорізьких дітей краще і довше.

І якщо вже я зуміла застосувати себе в сфері благодійності, то значить, і кожен з вас може бути корисний. Почати дуже просто. Можна оформити підписку на регулярне пожертвування , стати волонтером або навіть штатним співробітником фонду .

Приєднуйтесь, разом робити добрі справи набагато ефективніше.

Юлія Павлова

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Максим Фітіскін
Максим Фітіскін

ДЦП, спастична диплегія.

Допомогти зараз
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

3 137 645

Витрати фонду в 2021
149 хворим дітям 1 822 248 грн.
Мед. обладнання: 31 868 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 386 790 грн.
Дитячому экоселу: 124 407 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 41 607 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 15 280 грн.
Службові витрати: 345 676 грн.
Загалом витрат: 2 926 074 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

81 590 438

Дитині потрібна родина