Діти Запоріжжя лого

Я та благодійність

2 січня 2021, 20:00 747 Автор: Юлія Павлова www.deti.zp.ua Відверта історія волонтера фонду та проекта "Дитяче екосело" Юлії Павлової

Привіт друзі!

Моя історія знайомства з фондом "Щаслива дитина" і взагалі зі сферою благодійності дуже непроста і звивиста.

З одного боку, я завжди розуміла, що потрібно допомагати тим, хто в біді, особливо якщо мова йде про дітей. З іншого - мої фінансові ресурси майже завжди були більш ніж скромні.

Історія сягає корінням приблизно в 2008 р Тоді я була молодою мамою двох маленьких хлопчиків. І з кожного запорізької сайту, з кожного білборда на мене дивилися повні благання очі тяжкохворих дітей. Я злилася на себе. Відверталася і знову злилася, тому що розуміла, що допомогти мені особливо нічим. Я приміряла на себе роль батьків цих дітей, і знову злилася і відверталася, я не готова була приймати таку реальність. Вона робила боляче.

Одного разу в кабінеті нашого педіатра я побачила важку стопку карток. Це були документи дітей з онко діагнозами. Я більше не могла ігнорувати існування цих дітей, але все ще не розуміла, як можу бути їм корисна.

Через роки, я дізналася, що «Щаслива дитина» не тільки рятує тяжкохворих дітей , а й організовує освітні програми для дітей, яким не дуже пощастило на старті життя (сироти, діти з особливостями або дітлахи з малозабезпечених сімей). Ця сфера мені відмінно підходила. Так я вискочила в цей човен. Спочатку, як мама, потім, як волонтер, а незабаром очолила туристичний напрямок "Клубок" .

Пізніше я закохалася в ще один проект - Дитяче екосело. Ідея мене так захопила, що я ризикнула здійснити свою давню мрію, і стала прийомною мамою. Фізично я більше не могла керувати «клубком», тому залишилася просто волонтером фонду.

За всі ці роки, я зрозуміла, що кожен з нас може бути корисний. Ми можемо жертвувати свій час, гроші, таланти на благо дітей. Моїми сильними сторонами виявилися: здатність відчувати чужий біль, вміння вчасно підставити своє плече і талант розповідати чесні історії.

На нашому сайті ви можете прочитати багато моїх статей про життя, проблеми, цілі, завдання, мріях і досягнення «Щасливих будинків» для сиріт , про походи і подорожі туристичної програми «Клубок», про труднощі, з якими стикаються діти сироти, про те, чому інтернати - це зло .

Іноді, дуже рідко, я починаю говорити про тяжкохворих дітей. Тому що сьогодні я знаю, що рак - це не вирок, що з будь-яким (поки що) невиліковним захворюванням можна жити. І наша з вами допомога може дозволити тисячам запорізьких дітей дожити до винаходу ліків, які повністю їх зцілить. Найчастіше, справа ж просто в грошах.

ПС. Я звичайна жива жінка. Я не вірю ні в одну зі світових релігій, мені важко дається живе спілкування з людьми і, взагалі, я не особливо приємна в спілкуванні людина. Я буваю різкою і грубою, я сміливо руйную стереотипи і напролом йду до поставленої мети. Всі ці, здавалося б, негативні якості, допомагають робити життя запорізьких дітей краще і довше.

І якщо вже я зуміла застосувати себе в сфері благодійності, то значить, і кожен з вас може бути корисний. Почати дуже просто. Можна оформити підписку на регулярне пожертвування , стати волонтером або навіть штатним співробітником фонду .

Приєднуйтесь, разом робити добрі справи набагато ефективніше.

Юлія Павлова

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Дмитро Марусенко
Дмитро Марусенко

ДЦП, правосторонній спастичний геміпарез

Допомогти зараз
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 690 936

Витрати фонду в 2024
44 хворим дітям 614 508 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 701 415 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 230 524 грн.
Дитячому экоселу: 40 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 312 244 грн.
Загалом витрат: 3 465 673 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 826 250