Діти Запоріжжя лого

Я та благодійність

2 січня 2021, 20:00 795 Автор: Юлія Павлова www.deti.zp.ua Відверта історія волонтера фонду та проекта "Дитяче екосело" Юлії Павлової

Привіт друзі!

Моя історія знайомства з фондом "Щаслива дитина" і взагалі зі сферою благодійності дуже непроста і звивиста.

З одного боку, я завжди розуміла, що потрібно допомагати тим, хто в біді, особливо якщо мова йде про дітей. З іншого - мої фінансові ресурси майже завжди були більш ніж скромні.

Історія сягає корінням приблизно в 2008 р Тоді я була молодою мамою двох маленьких хлопчиків. І з кожного запорізької сайту, з кожного білборда на мене дивилися повні благання очі тяжкохворих дітей. Я злилася на себе. Відверталася і знову злилася, тому що розуміла, що допомогти мені особливо нічим. Я приміряла на себе роль батьків цих дітей, і знову злилася і відверталася, я не готова була приймати таку реальність. Вона робила боляче.

Одного разу в кабінеті нашого педіатра я побачила важку стопку карток. Це були документи дітей з онко діагнозами. Я більше не могла ігнорувати існування цих дітей, але все ще не розуміла, як можу бути їм корисна.

Через роки, я дізналася, що «Щаслива дитина» не тільки рятує тяжкохворих дітей , а й організовує освітні програми для дітей, яким не дуже пощастило на старті життя (сироти, діти з особливостями або дітлахи з малозабезпечених сімей). Ця сфера мені відмінно підходила. Так я вискочила в цей човен. Спочатку, як мама, потім, як волонтер, а незабаром очолила туристичний напрямок "Клубок" .

Пізніше я закохалася в ще один проект - Дитяче екосело. Ідея мене так захопила, що я ризикнула здійснити свою давню мрію, і стала прийомною мамою. Фізично я більше не могла керувати «клубком», тому залишилася просто волонтером фонду.

За всі ці роки, я зрозуміла, що кожен з нас може бути корисний. Ми можемо жертвувати свій час, гроші, таланти на благо дітей. Моїми сильними сторонами виявилися: здатність відчувати чужий біль, вміння вчасно підставити своє плече і талант розповідати чесні історії.

На нашому сайті ви можете прочитати багато моїх статей про життя, проблеми, цілі, завдання, мріях і досягнення «Щасливих будинків» для сиріт , про походи і подорожі туристичної програми «Клубок», про труднощі, з якими стикаються діти сироти, про те, чому інтернати - це зло .

Іноді, дуже рідко, я починаю говорити про тяжкохворих дітей. Тому що сьогодні я знаю, що рак - це не вирок, що з будь-яким (поки що) невиліковним захворюванням можна жити. І наша з вами допомога може дозволити тисячам запорізьких дітей дожити до винаходу ліків, які повністю їх зцілить. Найчастіше, справа ж просто в грошах.

ПС. Я звичайна жива жінка. Я не вірю ні в одну зі світових релігій, мені важко дається живе спілкування з людьми і, взагалі, я не особливо приємна в спілкуванні людина. Я буваю різкою і грубою, я сміливо руйную стереотипи і напролом йду до поставленої мети. Всі ці, здавалося б, негативні якості, допомагають робити життя запорізьких дітей краще і довше.

І якщо вже я зуміла застосувати себе в сфері благодійності, то значить, і кожен з вас може бути корисний. Почати дуже просто. Можна оформити підписку на регулярне пожертвування , стати волонтером або навіть штатним співробітником фонду .

Приєднуйтесь, разом робити добрі справи набагато ефективніше.

Юлія Павлова

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 735 864

Витрати фонду в 2024
66 хворим дітям 1 291 082 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 130 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 723 305 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 247 037 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 701 275 грн.
Службові витрати: 730 795 грн.
Загалом витрат: 6 233 929 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

144 015 929