Діти Запоріжжя лого

Дитяче село розсуває межі або саме час будувати Щасливий будинок-6

14 червня 2018, 17:00 873 Автор: Юлія Павлова www.deti.zp.ua Восьмеро сиріт, серед них і з інвалідністю, можуть отримати дбайливих батьків і красивий будинок, але для цього потрібна наша з вами допомога.

Попередній ескіз будинку

Новини про створення будинку

Звіт про пожертвування та їх використання

Життя в Дитячому селі триває. Діти дорослішають, стають впевненішими та самостійнішими, підлітки вступають до середньо-спеціальних навчальних закладів і виїжджають з Українки. Одні сім'ї виходять з проєкту, інші ухвалюють рішення долучитися до нього.

Завдяки тому, що ми змогли чітко сформулювати цілі та завдання проєкту, а також детально описали вимоги до учасників, процес відбору сімей суттєво оптимізувався. Ми мріємо, щоб у Дитячому селі жили щасливі сім'ї, які б у любові виховували колишніх сиріт, даючи їм можливість стати щасливими людьми. Мета амбітна, але цілком здійсненна. Адже з 2010 року ми вже реконструювали й збудували 5 Щасливих будинків, а Щасливий будинок-1 у Калинівці показаний у документальному фільмі BBC «Забуті діти України» як заміна наявним дитбудинкам для інвалідів.

ММи бачимо, що проєкт відгукується в серцях дійсних і потенційних названих батьків. Сотні сиріт все ще живуть в інтернатах Запорізької області та мріють про сім'ю. Серед них ? десятки діток з інвалідністю, для яких шанси потрапити в сім'ю невеликі.

Щасливий будинок-6 буде розташований у селі Українка Михайлівського району Запорізької області неподалік від Щасливих будинків 3 і 4. Сусідство з іншими будинками сімейного типу дозволить спільно використовувати наявні ресурси (автомобілі, мотоблок, інструменти, басейн, батут, дитячий майданчик), у дітей завжди буде хороша компанія для спілкування, а сім'ї, що живуть у громаді, зможуть підтримувати одна одну.

Цей будиночок буде меншим ніж центральний будинок Дитячого села, але таким же теплим, збудованим з урахуванням енергозберігальних технологій. Тут зможе оселитися сім'я, яка виховує 7-8 дітей, серед них обов'язково мають бути 1-2 дитини з інвалідністю, допускається наявність біологічних дітей.

План реалізації проєкту

Тут все досить просто. У нас уже є досвід спорудження будиночків для колишніх сиріт і спрацьована команда майстрів. Ми можемо зводити якісне, комфортне та енергоефективне житло для дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), використовуючи ресурси з максимальною ефективністю.

Найближчим часом маємо завдання оплатити детальну розробку проєкту, викопати яму для фундаменту, закупити та змонтувати фундаментні блоки, і після цього переходити до всіх інших робіт. Детальніша калькуляція вартості будинку наведена тут.

Підтримати будівництво житла для сиріт може кожен, шляхів для цього безліч.

1. Перерахувати будь-яку зручну для вас суму, вказавши у призначенні платежу «Благодійна пожертва на Щасливий будинок-6» (допомогти онлайн, через PayPal чи банківським переказом).

2. Пожертвувати будівельні матеріали, меблі, техніку тощо.

3. Допомогти з вантажоперевезеннями.

4. Долучитися до нас як волонтер-будівельник.

5. Висвітлити проєкт інформаційно ? репостом у соцмережі чи публікацією у ЗМІ.

6. Встановити в магазині, аптеці, банку, офісі ємність для збору пожертвувань на проєкт або інформаційний плакат.

7. Просто побажати нам удачі й успішної реалізації задуманого.

Як завжди, ми забезпечуємо Як завжди, ми забезпечуємо про всі пожертвування.

З радістю відповідатимемо на всі ваші запитання!

Зв'язатися з нами:

+380665133435 (viber); +38068 894 26 46 Альберт Павлов

+380631563790 (viber); +38068 534 09 95 Юлія Павлова

Дитяче село у Фейсбуці

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Богдан Дубіна
Богдан Дубіна

Приглухуватість ІІІ ступеню; синдром Дауна

Допомогти зараз
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 446

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 943 588 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 048 947 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 304