Дети Запорожья лого

Здай кров - врятуй життя!

3266 Всеукраїнська молодіжна організація "СЯЙВО"

Всеукраїнська молодіжна організація "СЯЙВО" презентувала інформаційний бюлетень Програми пропаганди донорства крові "Здай кров - врятуй життя!".

Це видання - ще один крок до поширення ідей суспільної користі донорства крові. Але найголовніше, що це видання - надія на життя тих діточок, що потребують невідкладної донорської допомоги!

Бюлетень було створено з метою розповісти про дітей, що страждають на онкологічні захворювання. Сьогодні кожен з нас здатен та мусить залучитись до рятування їх Життя!

Протягом грудня 2006 року примірники інформаційного бюлетеню Програми "Здай кров - врятуй життя!" отримають поштою близько 300 провідних підприємств, установ та відомств в усіх областях України. Серед них переважно великі підприємства всіх форм власності, корпоративні об'єднання, профспілки, банківські та медичні установи, вищі учбові заклади, неурядові організації. Широку розсилку вдалося здійснити завдяки зусиллям волонтерів ВМО "СЯЙВО". Організатори розраховують, що завдяки цьому вдасться донести інформацію про важливість Донорства щонайменше до декількох тисяч молодих, працездатних громадян України.

Успішний досвід реалізації програми "Здай кров - врятуй життя!" в 2005 - 2006 роках доводить, що проблему нестачі донорської крові можна подолати! Запорукою її вирішення в нашій країні є Небайдужість.

Поширюючи інформацію про важливість Донорства серед своїх рідних, колег та друзів кожен з нас виконує почесну та надзвичайно потрібну місію. А ставши Донором - дарує Життя дитині, яка цілком залежить від нашої доброї волі!

Сьогодні тисячі дітей України, що страждають на онкологічні захворювання, чекають на нашу допомогу! Ми мусимо їх врятувати! І це зовсім не складно - варто лише хоча б раз на рік подарувати свою кров, подарувати Життя одній конкретній дитині...

Увага! Якщо Ви маєте бажання отримати поштою бюлетень Програми "Здай кров - врятуй життя!" і залучитись до пропаганди безоплатного Донорства крові серед своїх друзів та колег - надішліть заявку у довільній формі на електронну адресу spika.aleks@mail.ru. Разом - ми можемо багато!

Програма пропаганди донорства крові "Здай кров - врятуй життя!" реалізується за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та в партнерстві з Товариством Червоного Хреста України.

Детальна інформація про Програму "Здай кров - врятуй життя!"

http://www.shine.org.ua

Внимание! Русская версия сайта больше не обновляется. Актуальная информация размещена в украинской версии