Діти Запоріжжя лого

Олексій Марчук

19 січня 2024, 21:20 837 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Хлопчику потрібні регулярні курси реабілітації.

Олексій Марчук

Олексій Марчук, 07.09.2021 року народження

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез.

Новини про лікування

Медична виписка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

В Олексія немає безтурботного дитинства. Всі його два рочки триває боротьба із хворобою. Кожен його день – це важка праця і маленькі перемоги, які роблять його майбутнє життя більш-менш здоровим.

Під час пологів Олексійко пережив обвиття пуповиною. Лікарі реанімували малюка, але тимчасове кисневе голодування залишило негативні наслідки. В шість місяців медики припустили, що в Олексія дитячий церебральний параліч, і згодом діагноз підтвердився.

Через війну родина Олексія залишила рідну домівку в окупованому Зеленому Гаю та переїхала у Запоріжжя. А після інтенсивних обстрілів міста у жовтні 2022 року родина поїхала далі, у Трускавець. Там Олексій і почав лікуватися в клініці Козявкіна, та вже пройшов чотири курси реабілітації. Доречі, липневу реабілітацію ми оплатили завдяки вашій допомозі!

Олексій Марчук

Досягнення у хлопчика неймовірні! Ще пів року тому він тільки вчився перевертатися зі спинки на животик, а вже зараз самостійно становиться на коліна з опорою на ручки. Олексій зрозумів, що користуватися своїми ручками дуже цікаво: можна самостійно їсти або схопити щось привабливе. Також хлопчик почав розмовляти, але по-своєму, по-дитячому.

Між реабілітаціями з фахівцями, Олексій займається з батьками вдома. Фізичні вправи, як то присідання чи вправи для спинки, він робить вже по кілька десятків повторень! А ще хлопчик з мамою малюють, складають магнітні пазли та роблять безліч вправ для розвитку дрібної моторики.

Для подальшого розвитку хлопчика потрібні регулярні курси реабілітації з фахівцями. Платити самотужки за три-чотири курси на рік – досить важко для звичайної родини, та ще й в умовах війни. Маємо на меті допомогти родині та зібрати кошти на наступну реабілітацію у травні. Її вартість - 23 140 гривень.

Будь ласка, станьте для Олексія чарівником та подаруйте шанс на здорове, безтурботне дитинство!

Допомогти Олексію можна на платформі dobro.ua, де розміщено проєкт нашого фонду "Шанс на безтурботне дитинство!".Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кирило Кулинич
Кирило Кулинич

Периферичний парез правої стопи

Допомогти зараз
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 135 412

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 484 090 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 122 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 553 987 грн.
Службові витрати: 505 980 грн.
Загалом витрат: 4 693 365 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 375 700