Діти Запоріжжя лого

Гліб Розумний

10 квітня 2023, 22:20 274 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua Збір коштів припинено! Допомогли родині Гліба з оплатою операції. Перерахували 20 тисяч гривень. Дякуємо, друзі, за допомогу хлопчику!.

Гліб Розумний

Гліб Розумний, 14.07.2016 року народження

Діагноз: вроджена променева косорукість, гіноплазія першого пальця правої кисті; двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеню; вроджена вада серця.

Новини про лікування

Медична виписка

Як допомогти?

Звіт про надхоження та витрати пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 30.06.2023 р.: Збір коштів припинено! Допомогли родині Гліба з оплатою операції. Перерахували 20 тисяч гривень. Дякуємо, друзі, за допомогу хлопчику!

П'ять років тому ми з вами допомогли Глібу купити слуховий апарат. Але глухота — не єдина біда хлопчика. Ще на ембріональному етапі розвитку стався збій в розвитку кісток. При народженні права ручка Гліба була складена навпіл між ліктем та зап'ястям. Замість двох кісток в передпліччі була лише одна, а на кисті не було великого пальчика. Мовою лікарів це називається «вроджена променева косорукість».

Виправлення цієї патології триває все життя Гліба. Вісім хірургічних втручань, десятки рентген- досліджень. Його ручка майже постійно в гіпсі або обвішана апаратом Ілізарова — металевою конструкцією для витягування та фіксації кістки. Завдяки цим недитячим випробуванням вже вдалося подовжити руку на кілька сантиметрів, але цього замало. Окрім цього Глібу сформували так звану «функціональну кисть» — розвернули другий пальчик у позицію першого. Це надважливий етап лікування, адже великий палець виконує близько 50 відсотків функцій кисті, дає можливість хапати і утримувати предмети.

Гліб Розумний

Влітку минулого року Глібу зробили чергову операцію, встановили імплант та наклали гіпс. Але через деякий час наш бешкетник невдало впав. Стався перелом, через який довелось встановлювати новий імплант. Тільки зараз рентген-дослідження виявило позитивну динаміку. Наступна операція запланована на травень.

Зазвичай під час зборів на лікування ми публікуємо рахунки. Але в Гліба ситуація нестандартна. Тільки на операційному столі, коли хірург побачить картину зсередини, буде зрозуміло, що робити далі. Це може бути остеотомія, знову імплант або апарат Ілізарова. Тож ми орієнтуємося на вартість попередніх втручань та ставимо на меті зібрати 20 тисяч гривень.

У вересні цього року Гліб стане першокласником. Він старанно готується до школи, відвідує додаткові заняття та багато працює вдома. Та окрім вміння читати та рахувати, потрібно щоб більш-менш повноцінно працювала права рука Гліба. Саме на це спрямовані всі хірургічні втручання.

Будь ласка, допоможіть хлопчику відчути свою ручку, її силу і свободу руху!Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

органічне ураження ЦНС, комплексне порушення обміну речовин

Допомогти зараз
Богдан Дубіна
Богдан Дубіна

Приглухуватість ІІІ ступеню; синдром Дауна

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 035 768

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 876 278 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 618 783 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 747 632 грн.
Дитячому экоселу: 491 679 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 768 219 грн.
Службові витрати: 1 464 413 грн.
Загалом витрат: 15 815 846 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

137 972 626