Діти Запоріжжя лого

Фандрайзер: Ольга Мочернюк

Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити і принести користі, просто прийти в лікарню і пограти з дітьми.

«За професією я банківський працівник. До декрету працювала керівником відділу одного з українських банків. У мене народилася дочка з рідкісним невиліковним генетичним захворюванням - муковісцидозом. Ця хвороба потребує постійного лікування та великих фінансових вкладень. Фонд почав допомагати моїй сім'ї, коли доньці було 3 роки: у нас уже тоді не вистачало для цього фінансів. До 6 років я змушена була за станом здоров'я доньки перебувати з нею. Отримуючи допомогу для лікування моєї дитини, у мене виникло непереборне бажання бути причетною до допомоги іншим дітям, брати участь у роботі фонду. Цілий рік я просилася на роботу до фонду.

Зараз моя робота заключається у підтримці зв'язку з жертводавцями. Коли є гостра потреба для підопічних фонду – я точно знаю, до кого можу звернутися за допомогою. При цьому я постійно перебуваю на зв'язку з жертводавцями і надаю їм повний звіт про використання їхньої допомоги, самопочуття та справи наших підопічних дітей. Також у мої обов'язки входить пошук нових жертводавців для того, щоб діти отримали лікування, медикаменти та все необхідне для якіснішого та тривалішого життя. На даний момент в Україні із 10 дітей, які народилися з муковісцидозом, до 18 років доживає лише один. Ми всіма силами намагаємося змінити цю сумну статистику на краще, адже в Європі більшість пацієнтів з цим діагнозом доживає до 40 років і старше, завдяки хорошому медичному забезпеченню та терапії. У нас в Україні все по-іншому.

«Кожна людина може стати благодійником, навіть без грошей. Бути волонтером, віддати непотрібні речі тим людям, яким вони зможуть ще послужити та принести користь, просто прийти до лікарні та пограти з дітьми»

Нині я щаслива на роботі, я на своєму місці. Як колись у банку з клієнтами, так і зараз із жертводавцями. Я проводжу роботу з нашими донорами, знаю, на які напрями людина хоче допомогти. Хтось – дітям-сиротами, хтось – хворим дітям. Я знаю про потреби кожного з наших відділів, тому мені простіше знайти жертводавця для вирішення проблеми.

Я ніколи в житті не думала про роботу у цій сфері. Те, чим я зараз займаюся – це дуже цінно, це змусило мене переосмислити цінності у житті. У нас чудова команда. Кожен із співробітників – на своєму місці. Мої колеги не сидять за зарплату, робота приносить їм душевне задоволення, вони роблять це від щирого серця. У нас зараз реалізується все більше проектів, у тому числі для дітей з муковісцидозом. Ми шукаємо нових партнерів, активно долучаємо до роботи нових людей».

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Кирило Кулинич
Кирило Кулинич

Периферичний парез правої стопи

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 008 751

Витрати фонду в 2024
54 хворим дітям 991 407 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 789 661 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 314 343 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 109 001 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 472 786 грн.
Службові витрати: 501 158 грн.
Загалом витрат: 4 352 660 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 249 039