Діти Запоріжжя лого

Аліна Боголюбова

22 жовтня 2021, 11:15 980 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Слухові апарати для Аліни куплено! Спасибі друзі!

Аліна Боголюбова

Аліна Боголюбова, 04.11.2008 року народження

Діагноз: Двостороння сенсоневральна глухота V ступеня.

Новини про лікування Аліни Боголюбової

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 14.01.2022 р.: Збір коштів закритий!

Слухові апарати для Аліни куплено! Спасибі друзі!

=====================================

Аліна Боголюбова

«Коли я виросту, я буду чути, як ти?» - Аліна запитала маму мовою жестів. У Аліни глухота 5 ступеня. Вона чує звук перфоратора на рівні шепоту. А все, що тихіше, не чує взагалі.

Довгий час проблеми зі слухом Аліни були непомітні через особливості поведінки та розвитку. Імпульсивність, істерики і гіперактивність не давали дівчинці розвиватися нарівні з однолітками. До чотирьох років Аліна так і не почала розмовляти, проте почала спілкуватися жестами. Стало очевидно, що пора звертатися до фахівців. Так в житті Аліни з'явився діагноз: туговухість з одного боку і глухота - з іншого.

Поки Аліна була маленька, вона з легкістю знаходила спільну мову з однолітками за допомогою жестів, міміки і найпростіших звуків. Зараз Аліні дванадцять. Вона стала замкнутою і сором’язливою, живе у своєму особливому світі. Сердиться, коли мама її не розуміє, і цурається колишніх друзів. Проте в школі для дітей з вадами слуху Аліна відчуває себе, як в дитинстві - впевнено і спокійно. Незважаючи на майже повну відсутність мови, в колі таких самих хлопчиків та дівчаток вона - лідер і баламутниця. Складнощі виникають з навчанням, але не з улюбленим баскетболом. Аліна захоплено опановує тонкощі гри і їздить на змагання зі своєю командою.

Аліна Боголюбова

Перед новим навчальним роком Аліна пройшла чергове обстеження, яке показало значне погіршення слуху. Тепер у Аліни обидва вуха з одним діагнозом - «глухота». Слухові апарати потрібно терміново змінити на більш чутливі. До того ж, один з них взагалі вийшов з ладу. Нові слухові апарати не навчать Аліну розмовляти. Але вони дадуть можливість чути нові звуки, розрізняти їх і розуміти мову. Це дасть поштовх до розвитку пам'яті і поліпшить роботу головного мозку. Аліна зможе відгукуватися на своє ім'я і чути сигнал машини в разі небезпеки.

Вартість двох слухових апаратів - близько 67 тисяч гривень. Ця сума - не просто ціна звуків для Аліни. Це квиток в зовсім інший світ - світ спілкування, музики і безпеки. Подаруйте Аліні цей щасливий квиток!

Родина мешкає в м. ЗапоріжжіФонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Ярослав Лизя
Ярослав Лизя

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

органічне ураження ЦНС, комплексне порушення обміну речовин

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

11 084 899

Витрати фонду в 2023
113 хворим дітям 2 334 816 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 178 835 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 248 030 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 494 387 грн.
Службові витрати: 1 209 010 грн.
Загалом витрат: 13 401 226 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

134 021 757