Діти Запоріжжя лого

Аліна Боголюбова

22 жовтня 2021, 11:15 1094 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Слухові апарати для Аліни куплено! Спасибі друзі!

Аліна Боголюбова

Аліна Боголюбова, 04.11.2008 року народження

Діагноз: Двостороння сенсоневральна глухота V ступеня.

Новини про лікування Аліни Боголюбової

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 14.01.2022 р.: Збір коштів закритий!

Слухові апарати для Аліни куплено! Спасибі друзі!

=====================================

Аліна Боголюбова

«Коли я виросту, я буду чути, як ти?» - Аліна запитала маму мовою жестів. У Аліни глухота 5 ступеня. Вона чує звук перфоратора на рівні шепоту. А все, що тихіше, не чує взагалі.

Довгий час проблеми зі слухом Аліни були непомітні через особливості поведінки та розвитку. Імпульсивність, істерики і гіперактивність не давали дівчинці розвиватися нарівні з однолітками. До чотирьох років Аліна так і не почала розмовляти, проте почала спілкуватися жестами. Стало очевидно, що пора звертатися до фахівців. Так в житті Аліни з'явився діагноз: туговухість з одного боку і глухота - з іншого.

Поки Аліна була маленька, вона з легкістю знаходила спільну мову з однолітками за допомогою жестів, міміки і найпростіших звуків. Зараз Аліні дванадцять. Вона стала замкнутою і сором’язливою, живе у своєму особливому світі. Сердиться, коли мама її не розуміє, і цурається колишніх друзів. Проте в школі для дітей з вадами слуху Аліна відчуває себе, як в дитинстві - впевнено і спокійно. Незважаючи на майже повну відсутність мови, в колі таких самих хлопчиків та дівчаток вона - лідер і баламутниця. Складнощі виникають з навчанням, але не з улюбленим баскетболом. Аліна захоплено опановує тонкощі гри і їздить на змагання зі своєю командою.

Аліна Боголюбова

Перед новим навчальним роком Аліна пройшла чергове обстеження, яке показало значне погіршення слуху. Тепер у Аліни обидва вуха з одним діагнозом - «глухота». Слухові апарати потрібно терміново змінити на більш чутливі. До того ж, один з них взагалі вийшов з ладу. Нові слухові апарати не навчать Аліну розмовляти. Але вони дадуть можливість чути нові звуки, розрізняти їх і розуміти мову. Це дасть поштовх до розвитку пам'яті і поліпшить роботу головного мозку. Аліна зможе відгукуватися на своє ім'я і чути сигнал машини в разі небезпеки.

Вартість двох слухових апаратів - близько 67 тисяч гривень. Ця сума - не просто ціна звуків для Аліни. Це квиток в зовсім інший світ - світ спілкування, музики і безпеки. Подаруйте Аліні цей щасливий квиток!

Родина мешкає в м. ЗапоріжжіФонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 754 557

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 264 813 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 104 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 598 597 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 217 042 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 634 177 грн.
Загалом витрат: 5 720 787 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 034 622