Діти Запоріжжя лого

Між домом та лікарнею

18 серпня 2021, 18:55 91 Автор: Наталья Мороз З моменту звернення мами Мар'яни Клименко, Ірини, багато хто перейнявся долею молодої вродливої дівчини і підтримали і фонд, і її особисто в безперервній дворічній боротьбі зі хворобою.

Мар'яна Клименко

Виписка: стор.1, стор.2, стор.3

Призначення

Незважаючи на всебічну підтримку звичайних людей і фахівців, на жаль, остаточно перемогти важку недугу поки що не виходить. Життя Мар'яни - низка консультацій з провідними фахівцями, спроби старих і нових способів лікування та відновлення після них. Очікування позитивних результатів обстеження і нові розчарування. Такі «невеселі гірки».

16 липня було пройдено черговий курс хіміотерапії. Фондом було закуплено препарат для підтримки організму Вотрієнт, аби була можливість продовжити лікування вдома. Але вже 6 серпня, у зв'язку з погіршенням стану, Марьяшу терміново довелося госпіталізувати у відділення гематології ЗОКДЛ. За підсумками проведених обстежень, було прийнято рішення поза строку почати наступний п'ятиденний курс хіміотерапії препаратом Іринотекан

Мар'яна Клименко

Мама Ірина ділиться з нами: «Мар'яна - розумничка, вона доросла дівчинка, розуміє все, через що потрібно їй пройти, і до яких наслідків це призведе. Звичайно, вона, як і всі дівчатка її віку, мріє повернутися до звичайного ритму життя, до спорту, продовжити спілкування зі своїми друзями, приступити до навчання. Але найбільше вона хоче швидше пройти всі протоколи лікування, почути від лікаря чарівне слово «ремісія» і забути цей страшний сон».

Після частих внутрішньовенних ін'єкцій у пацієнтів стінки судин стають тонші, і процедура «хіміотерапії», або простої маніпуляції введення ліків стає ще складніше. Внутрішньовенне введення препарату може перетворитися в хворобливий процес і навіть травмує психіку. До того ж, деякі хіміопрепарати настільки їдкі, що їх рекомендують вводити тільки через порт, щоб поберегти периферичні судини. Ось і під час останнього знаходження в лікарні через часті маніпуляцій з венами було прийнято рішення поставити Мар'яні порт-систему.

Сьогодні Мар'яна вже вдома. Показники крові більш-менш в нормі. Трохи знижений гемоглобін, але сподіваємося, що домашня їжа і тепле сімейне оточення зможуть по-своєму підтримати дівчинку. В кінці серпня - продовження хіміотерапії. Для її проведення необхідний препарат Іринотекан. У лікарні його поки що немає. Отже, знову надія тільки на допомогу людей.

Вартість одного флакона Іринотекану становить близько 1,5 тис гривень. Всього необхідно 20 флаконів.

Звіт про надходження пожертв та їх витрати

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Гліб Лаврик
Гліб Лаврик

Туберозний склероз

Допомогти зараз
Настя Липка
Настя Липка

Мікроцефалія, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Микита Зуєнко
Микита Зуєнко

Cаркома Юінга малого таза, черевної порожнини

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 205 447

Витрати фонду в 2021
239 хворим дітям 4 290 067 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 937 220 грн.
Дитячому экоселу: 318 205 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 416 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 291 701 грн.
Службові витрати: 861 310 грн.
Загалом витрат: 7 105 130 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 640 240

Дитині потрібна родина