Діти Запоріжжя лого

Моя перемога над COVID 19!

5 травня 2021, 15:33 934 Автор: Ольга Мочернюк Коли шалено хочеться жити - відбуваються дива! Всупереч всім діагнозами і невтішним прогнозам, ми вистояли. Я вижив!

Сергій Матвейчук

Ділимося новинами з перших вуст. Сергій Матвейчук вдома, і готовий розповісти про свій стан.

«В цілому, 2020 рік був для мене позитивним - у мене не висівалася небезпечна бактерія, яка хронічно сидить в моїх легенях і руйнує їх. У листопаді я пройшов плановий курс лікування і до середини зими досить добре себе почував.

В кінці січня у мене почалося загострення, я почав курс довенної терапії вдома. Через пару днів рівень кисню в крові впав до 77%, стало зовсім неможливо дихати. Я не міг встати з ліжка. Так я потрапив в реанімацію, де провів 4 дні, а потім ще два тижні я лікувався в інституті Яновського.

На другий день після повернення додому мені знову стало погано, критично впав рівень кисню. На швидкії мене відвезли в лікарню, зробили експрес-тест на антиген. Результат на COVID-19 виявився позитивним. Я боявся цього найбільше, так як розумів, що це майже вирок.

Лікарня не могла мене прийняти з позитивним тестом, і мене повернули додому. Два дні моя сім'я телефонувала по всім лікарням, щоб домогтися моєї госпіталізації. За цей час рівень кисню в крові не підіймався вище 75%, я насилу дихав навіть за допомогою кисневого концентратору. У мене не було сил поїсти, я не вставав з ліжка, насилу розмовляв.

Сергій Матвейчук

Коли знайшлося місце в Олександрівській лікарні, я був в критичному стані. Мене відразу підключили до кисню на 14 літрів, в реанімації я провів 17 найстрашніших днів в моєму житті! І ось, 8 квітня мене виписали. Я переміг вірус! Але не його наслідки. Зараз я повністю кислородо-залежний. Без концентратора рівень насичення киснем крові падає до 82%. Мої легені вражені, і навіть лікар не знає, чи відновиться їхня функція. Також важкий стан призвів до погіршення компенсації цукрового діабету, що вимагало збільшення дози інсуліну майже в п'ять разів.

Я дуже сподіваюся, що зможу відновитися, що знову зможу вести активний спосіб життя, подорожувати, гуляти по вулиці. Для мене бути в квартирі, в 4 стінах - це дуже погано, я все своє життя рухаюся, і інакше не можу! Зараз у мене розписаний план лікування на два місяці, потрібен антибіотик «Тобраміцин» і гормони. Ціна моєї свободи від кисневого концентратора - 90 000 гривень. Саме стільки коштують ліки.

Я дякую всім вам за підтримку, за допомогу і просто за те, що ви є, що турбуєтеся і переживаєте за мене! Спасибі, що вірите в мої сили!»

Звіт про надійшли пожертвування і витратах

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Аліна Щербак
Аліна Щербак

ДЦП спастична диплегія, двобічні згинальні контрактури колінних суглобів

Допомогти зараз
Ярослав Копійко
Ярослав Копійко

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз
Марія Ківнюк
Марія Ківнюк

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 446

Витрати фонду в 2023
118 хворим дітям 2 943 588 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 452 грн.
Дитячому экоселу: 508 763 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 889 410 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 048 947 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 304