Діти Запоріжжя лого

Моя перемога над COVID 19!

5 травня 2021, 15:33 983 Автор: Ольга Мочернюк Коли шалено хочеться жити - відбуваються дива! Всупереч всім діагнозами і невтішним прогнозам, ми вистояли. Я вижив!

Сергій Матвейчук

Ділимося новинами з перших вуст. Сергій Матвейчук вдома, і готовий розповісти про свій стан.

«В цілому, 2020 рік був для мене позитивним - у мене не висівалася небезпечна бактерія, яка хронічно сидить в моїх легенях і руйнує їх. У листопаді я пройшов плановий курс лікування і до середини зими досить добре себе почував.

В кінці січня у мене почалося загострення, я почав курс довенної терапії вдома. Через пару днів рівень кисню в крові впав до 77%, стало зовсім неможливо дихати. Я не міг встати з ліжка. Так я потрапив в реанімацію, де провів 4 дні, а потім ще два тижні я лікувався в інституті Яновського.

На другий день після повернення додому мені знову стало погано, критично впав рівень кисню. На швидкії мене відвезли в лікарню, зробили експрес-тест на антиген. Результат на COVID-19 виявився позитивним. Я боявся цього найбільше, так як розумів, що це майже вирок.

Лікарня не могла мене прийняти з позитивним тестом, і мене повернули додому. Два дні моя сім'я телефонувала по всім лікарням, щоб домогтися моєї госпіталізації. За цей час рівень кисню в крові не підіймався вище 75%, я насилу дихав навіть за допомогою кисневого концентратору. У мене не було сил поїсти, я не вставав з ліжка, насилу розмовляв.

Сергій Матвейчук

Коли знайшлося місце в Олександрівській лікарні, я був в критичному стані. Мене відразу підключили до кисню на 14 літрів, в реанімації я провів 17 найстрашніших днів в моєму житті! І ось, 8 квітня мене виписали. Я переміг вірус! Але не його наслідки. Зараз я повністю кислородо-залежний. Без концентратора рівень насичення киснем крові падає до 82%. Мої легені вражені, і навіть лікар не знає, чи відновиться їхня функція. Також важкий стан призвів до погіршення компенсації цукрового діабету, що вимагало збільшення дози інсуліну майже в п'ять разів.

Я дуже сподіваюся, що зможу відновитися, що знову зможу вести активний спосіб життя, подорожувати, гуляти по вулиці. Для мене бути в квартирі, в 4 стінах - це дуже погано, я все своє життя рухаюся, і інакше не можу! Зараз у мене розписаний план лікування на два місяці, потрібен антибіотик «Тобраміцин» і гормони. Ціна моєї свободи від кисневого концентратора - 90 000 гривень. Саме стільки коштують ліки.

Я дякую всім вам за підтримку, за допомогу і просто за те, що ви є, що турбуєтеся і переживаєте за мене! Спасибі, що вірите в мої сили!»

Звіт про надійшли пожертвування і витратах

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Степан Суворов
Степан Суворов

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Нікіта Лисачов
Нікіта Лисачов

Хронічний гломерулонефрит

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 132 477

Витрати фонду в 2024
56 хворим дітям 1 026 898 грн.
Мед. обладнання: 55 278 грн.
Гуманітарна допомога: 825 657 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 462 945 грн.
Дитячому экоселу: 39 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 115 450 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 555 987 грн.
Службові витрати: 504 075 грн.
Загалом витрат: 4 665 315 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 372 765