Діти Запоріжжя лого

Добрі новини та нові потреби відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених

30 березня 2021, 17:35 884 Автор: Наталя Мороз deti.zp.ua Продовжуємо допомагати наймолодшим пацієнтам дитячої лікарні.

Добрі новини та нові потреби відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених

Серед великої кількості прохань про допомогу, ми завжди раді поділитися результатами роботи фонду. У березні 2021 року, завдяки проекту «Ми зголодніли», збір по якому ще триває на dobro.ua, фонд фонд закупив препарати підтримки малечі для Запорізької обласної дитячої лікарні. Відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених отримало 53 флакони Аміновену та 40 флаконів Смофліпіду. Сподіваємось, ця допомога буде суттєвою підтримкою для немовлят.

Добрі новини та нові потреби відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених

Та, на жаль, цим потреби відділення не закінчуються. Кропітка робота команди професіоналів не в змозі врятувати життя немовляти, коли немає належних витратних матеріалів чи препаратів у відділенні лікарні. Зараз в Запорізькій обласній дитячій лікарні знову склалась така ситуація. П`ятеро тільки-но народжених діточок, батьки яких знаходяться у складних життєвих обставинах (а деякі просто не цікавляться станом своєї дитини), чекають на підтримку! Ця «щаслива п’ятірка» потребує витратних матеріалів та ліків на чималеньку суму!

Добрі новини та нові потреби відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених

Як завжди, дихальні контури та катетери для парентерального харчування, вартість яких на всіх – 20 000 гривень. Необхідні деякі ліки вартістю майже на 6 000 гривень і спеціальне дитяче харчування, бо всі народилися з недостатньою вагою.

До того ж, необхідні щоденні витратні медичні матеріали: аспіраційні катетери, системи, фільтри, рукавички оглядові, подовжувачі. На кожну дитинку на тиждень і в одну тисячу не вкластися! Ось і виходить, що життя малечі коштує дуже багато.

А ще завідуючий відділенням Іван Олександрович попросив окремої допомоги в придбанні манжеток. Запаси тих, що ми купляли у минулому році, вже закінчуються.

Добрі новини та нові потреби відділення анестезії та інтенсивної терапії новонароджених

Як би не хотілося виміряти життя дитини кількістю гривень та флаконів ліків! Але, на жаль, новонародженим з патологіями різної складності без матеріального забезпечення ніяк не одужати! Сьогодні фонду потрібно більше 30 000 гривень, аби підтримати відділення реанімації новонароджених. А щоб не хвилюватися наступного разу, коли прийде прохання про допомогу з лікарні, ми просимо від вас регулярної підтримки відділення. Ви можете зробити це тут:

Р.S.Коли ми писали цей пост, людина, яка неодноразово підтримувала цей напрямок роботи фонду, знову нам допомогла, перерахувавши 30 000 гривень. Але це зовсім не означає, що ми назавжди вирішили питання допомоги дітлахам. Залишайтеся з нами і підтримайте проект допомоги реанімації новонароджених ЗОКДБ. Ваша підтримка важлива для порятунку нового життя! І, можливо, вже завтра!

Support our project «Ми зголодніли!» на dobro.ua, який допоможе забезпечити відділення реанімації новонароджених найважливішим парентеральним харчуванням мінімум на рік.

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз

Допомогти зараз

У 2022 ви допомогли на суму, грн.

29 897 146

Витрати фонду в 2022
158 хворим дітям 3 652 152 грн.
Мед. обладнання: 522 989 грн.
Гуманітарна допомога: 10 406 049 грн.
Дітям з інвалідністю: 9 939 448 грн.
Дитячому экоселу: 587 480 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 1 144 739 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 110 774 грн.
Службові витрати: 1 204 061 грн.
Загалом витрат: 27 682 096 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

117 522 844

Дитині потрібна родина