Діти Запоріжжя лого

Єгор Безушко

26 березня 2021, 17:17 162 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Єгорка потребує нашої фінансової підтримки. В середині квітня малюкові необхідно провести операцію по закриттю стоми.

Єгор Безушко

Єгор Безушко, 18.12.2020 року народження

Діагноз: Муковісцидоз, важкий перебіг.

Довідка

Виписка: стор. 1, стор. 2

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Єгор Безушко

Кожного разу, коли ми дізнаємося про новонароджених малюків з діагнозом муковісцидоз, нас переповнюють суперечливі емоції. З одного боку, це біль, смуток і спустошення, з іншого – полегшення від того, що був вчасно встановлений правильний діагноз і розпочато необхідне лікування. У більшості випадків без неонатального скринінгу виявити генетичне захворювання складно. Але якщо перебіг захворювання важкий, воно себе проявляє з першого дня життя дитинки. Саме так було в родині новонародженого Єгорушки. Мама Марина ділитися з нами історією свого улюбленого синочка:

«Єгор – наше маленьке довгоочікуване щастя, він народився 18 грудня 2020 року. Словами складно описати, як ми раділи, коли дізналися, що у нас буде ще одна дитина! Старший син допомагав нам вибирати все необхідне для малюка, цілував животик і вголос мріяв, як буде катати його в колясці, грати й читати казки молодшому братику. Це була ідеальна вагітність й ідеальні пологи, ніхто й подумати не міг, що наше безхмарне щастя буде недовгим. На наступний день після пологів малюка забрали в реанімацію через кишкову непрохідність, день потому провели операцію. Наша сім'я молилася, аби попередній діагноз – муковісцидоз – не підтвердили. Одинадцять днів наш сильний хлопчик боровся за своє життя в реанімації, всі ці дні ми жили тільки вірою в краще.

Але після проведення потової проби всі наші надії випарувалися. Хлориди в поті зашкалювали, помилки бути не може. Це був шок, адже всі родичі здорові, а наша вагітність була запланованою й дуже бажаною.»

Єгор Безушко

Наразі в Єгора встановлено стому, яку необхідно закрити вже в квітні. Це означає, що має бути повторна операція і реабілітація. Минулого разу через установку ШВЛ до його легень були занесені дві важкі інфекції, з якими він бореться по сьогодні. Весь цей час малюк приймає антибіотики для того, щоб знищити синьогнійну інфекцію та клебсиеллу. На жаль, на операцію, антибіотики й спеціалізоване харчування були витрачені всі заощадження родини. З урахуванням досвіду першої операції, можна припустити, що на витратні матеріали та лікарські препарати потрібно близько 15 000 гривень.

Так само гостро стоїть питання придбанням стерилізатора і рециркулятора, без них боротьба з наявними в організмі інфекціями є малоефективною. Через те, що в Єгора слабкий імунітет, будь-яка додаткова інфекція несе загрозу збереженню його легень. На придбання медичного обладнання потрібно 9 000 гривень.

Мама Марина просить вашої участі й допомоги: «У кого є можливість, будь ласка, допоможіть нашому малюкові! Він зовсім ще не бачив життя, але любить його інтуїтивно! У нашого синочка майже не сходить з лиця посмішка, навіть уві сні! Лише коли починає боліти животик, він гірко-гірко плаче, від усмішки не залишається й сліду. У таких випадках допомагають лише батьківські обійми. »

Сім'я мешкає в м. Харків

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Денис Вечірній
Денис Вечірній

Гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Допомогти зараз
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

3 198 017

Витрати фонду в 2021
149 хворим дітям 1 869 340 грн.
Мед. обладнання: 31 868 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 434 470 грн.
Дитячому экоселу: 144 828 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 41 752 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 17 153 грн.
Службові витрати: 362 771 грн.
Загалом витрат: 3 066 513 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

81 650 810

Дитині потрібна родина