Діти Запоріжжя лого

Життя дітей змінили слухові апарати

20 грудня 2020, 23:28 79 Автор: Яна Лобанок deti.zp.ua У цьому році у нас мінімум на три щасливі сім'ї стало більше!

Життя дітей змінили слухові апарати

Мирослава Свєтлічна вперше почула обома вушками. Тимофій Лопушняк дізнався, як звучить мамин голос. А для Дані Дужика навколишній світ тепер не такий тривожний. Життя цих дітей змінили слухові апарати!

Цих дітей об'єднує одна недуга - важкі порушення слуху. Щоб жити у світі звуків, кожному з них потрібен сучасний слуховий апарат: Мирославі - на одне вушко, Тимоші і Дані - на обидва. Вартість слухових апаратів від 50 до 85 тисяч гривень здавалася просто фантастичною для кожної з цих сімей. Самостійно купити апарати їм вдалося б не скоро. Якби взагалі вдалося. За цей час розвиток дітей міг істотно відстати, а слуховий нерв – атрофуватися.

Життя дітей змінили слухові апарати

Історія кожної дитини знайшла відгук у ваших серцях. Ми безмежно щасливі, що разом зробили щасливими стільки сімей! У Дані і Тимофійка тепер з'явився шанс навчитися розмовляти, а у Мирослави - розвиватися нарівні з однолітками. Спільними зусиллями ми змогли оплатити рахунки на суму близько 200 000 гривень! Ця сума - не просто ціна звуків для дітей. Це ціна правильної мови, повноцінного спілкування, і життя «без бар'єрів» на довгі роки!

Віолетта Кім

Друзі, сьогодні новорічного дива чекає ще одна дівчинка. Віолетта погано чує, і їй теж потрібні сучасні слухові апарати. Вже зараз часткова втрата слуху позначається на розвитку малечі. Будь ласка, підтримайте Віолетту! Дайте їй шанс не опинитися у світі тиші - світі небезпеки, непорозуміння, а можливо, і неприйняття.

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

Органічне ураження ЦНС, дитячий аутизм

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

1 123 765

Витрати фонду в 2021
74 хворим дітям 774 473 грн.
Мед. обладнання: 11 264 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 207 519 грн.
Дитячому экоселу: 50 120 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 12 326 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 0 грн.
Службові витрати: 151 371 грн.
Загалом витрат: 1 236 520 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

79 576 557

Дитині потрібна родина