Діти Запоріжжя лого

Настя Липка

20 вересня 2021, 14:55 917 Автор: Яна Лобанок Збір коштів припинено! Дякуємо, що допомагаєте забезпечити Настусі комфортні умови життя!

Настя Липка

Настя Липка, 08.02.2010 року народження

Діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез, артрогріпоз, ЗПРР. Вроджена вада нижніх і верхніх кінцівок, вроджена дисплазія тазостегнових суглобів. Носій трахео і гастростоми. Ерозивний гастродуоденіт.

Новини про лікування Анастасії Липки

Виписка: стр. 1, стр. 2

Рахунки: стр. 1, стр. 2, стр. 3, стр. 4

Як допомогти?

Звіт про пожертвування які надійшли

УВАГА! СТАНОМ НА 02.04.2022 р.: Збір коштів припинено! Дякуємо, що допомагаєте забезпечити Настусі комфортні умови життя!

Питання «чому так сталося?» батьки Насті для себе давно закрили. Для них донечка - це просто любов. Більше, ніж любов.

Істинний вузол пуповини - рідкісна акушерська патологія, зустрічається всього в 1% вагітностей. Саме в цей відсоток і "потрапила" Настя. Не дочекавшись планового кесаревого розтину, вузол затягнувся і перекрив доступ кисню від мами. Тривала гіпоксія призвела до пошкодження головного мозку дівчинки. За прогнозами лікарів, жити ій залишалося не більше року. Тільки завдяки величезній любові і цілодобій турботі, Настусі вже одинадцять.

Подушечка з принцесою і рожеве покривальце - відразу видно, що це кімната дівчинки. Але замість лялькового будиночка - медична апаратура, а в шафі не іграшки, а запас ліків та витратних матеріалів. У Насті постійно працюють кондиціонер і очищувач повітря. Ця кімната - маленький острівець, де все під рукою і створені всі умови для життя дівчинки.

Настя Липка

Без відсмоктувача, відхаркувача і трахеостоми Настя не зможе дихати. Без гастростоми, помпи для годування і спецхарчування - їсти. Без витратних матеріалів не працюватиме апаратура, а без медикаментів Настя не впорається з постійними бронхітами і болем. Якщо перевести все це в цифри, вийде близько 500 гривень на день, з яких держава виділяє трохи більше ста. Якби не допомога небайдужих людей, Настя б давно не жила.

Трохи більше року тому ми вже відкривали збір для Насті. Тоді ми закупили спецхарчування, витратні матеріали, підгузки і ліки на суму близько 65 тисяч гривень. Ці запаси майже закінчилися, і у мами Настусі знову почався квест з пошуку всього необхідного для життя дівчинки.

Ми не можемо повернути час і змінити долю. Але в наших силах допомогти забезпечити комфортні умови життя Настусі. Мета нашого збору - закупити медикаменти, витратні матеріали та спеціальне харчування на півроку. Все те, що можна купити в нашій країні.

5 жовтня на платформі dobro.ua стартував проект "Більше, ніж любов. 2". Тому допомогти Настюші можна і на сайті наших партнерів.Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Матвій Камінський
Матвій Камінський

Синдром Дауна, сезонний поліноз

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

830 230

Витрати фонду в 2024
25 хворим дітям 326 584 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 484 404 грн.
Дітям з інвалідністю: 979 097 грн.
Дитячому экоселу: 10 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 235 511 грн.
Службові витрати: 151 751 грн.
Загалом витрат: 2 267 706 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

139 993 059