Діти Запоріжжя лого

Настя Липка

20 вересня 2021, 14:55 774 Автор: Яна Лобанок Збір коштів припинено! Дякуємо, що допомагаєте забезпечити Настусі комфортні умови життя!

Настя Липка

Настя Липка, 08.02.2010 року народження

Діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез, артрогріпоз, ЗПРР. Вроджена вада нижніх і верхніх кінцівок, вроджена дисплазія тазостегнових суглобів. Носій трахео і гастростоми. Ерозивний гастродуоденіт.

Новини про лікування Анастасії Липки

Виписка: стр. 1, стр. 2

Рахунки: стр. 1, стр. 2, стр. 3, стр. 4

Як допомогти?

Звіт про пожертвування які надійшли

УВАГА! СТАНОМ НА 02.04.2022 р.: Збір коштів припинено! Дякуємо, що допомагаєте забезпечити Настусі комфортні умови життя!

Питання «чому так сталося?» батьки Насті для себе давно закрили. Для них донечка - це просто любов. Більше, ніж любов.

Істинний вузол пуповини - рідкісна акушерська патологія, зустрічається всього в 1% вагітностей. Саме в цей відсоток і "потрапила" Настя. Не дочекавшись планового кесаревого розтину, вузол затягнувся і перекрив доступ кисню від мами. Тривала гіпоксія призвела до пошкодження головного мозку дівчинки. За прогнозами лікарів, жити ій залишалося не більше року. Тільки завдяки величезній любові і цілодобій турботі, Настусі вже одинадцять.

Подушечка з принцесою і рожеве покривальце - відразу видно, що це кімната дівчинки. Але замість лялькового будиночка - медична апаратура, а в шафі не іграшки, а запас ліків та витратних матеріалів. У Насті постійно працюють кондиціонер і очищувач повітря. Ця кімната - маленький острівець, де все під рукою і створені всі умови для життя дівчинки.

Настя Липка

Без відсмоктувача, відхаркувача і трахеостоми Настя не зможе дихати. Без гастростоми, помпи для годування і спецхарчування - їсти. Без витратних матеріалів не працюватиме апаратура, а без медикаментів Настя не впорається з постійними бронхітами і болем. Якщо перевести все це в цифри, вийде близько 500 гривень на день, з яких держава виділяє трохи більше ста. Якби не допомога небайдужих людей, Настя б давно не жила.

Трохи більше року тому ми вже відкривали збір для Насті. Тоді ми закупили спецхарчування, витратні матеріали, підгузки і ліки на суму близько 65 тисяч гривень. Ці запаси майже закінчилися, і у мами Настусі знову почався квест з пошуку всього необхідного для життя дівчинки.

Ми не можемо повернути час і змінити долю. Але в наших силах допомогти забезпечити комфортні умови життя Настусі. Мета нашого збору - закупити медикаменти, витратні матеріали та спеціальне харчування на півроку. Все те, що можна купити в нашій країні.

5 жовтня на платформі dobro.ua стартував проект "Більше, ніж любов. 2". Тому допомогти Настюші можна і на сайті наших партнерів.Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Поліна Бєлогурова
Поліна Бєлогурова

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз
Гліб Розумний
Гліб Розумний

вроджена променева косорукість

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 705 808

Витрати фонду в 2023
81 хворим дітям 1 459 306 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 665 104 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 147 374 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 481 881 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 594 743 грн.
Загалом витрат: 8 644 863 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 642 667