Діти Запоріжжя лого

Тимофій Лопушняк

10 червня 2021, 19:29 936 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Зусиллями чотирьох чарівників наш збір закритий, і ми вже оплачуємо новенький мовної процесор. Спасибі, що допомагаєте дітям!

Тимофій Лопушняк

Тимофій Лопушняк, 25.04.2018 року народження

Діагноз: Двостороння сенсоневральна глухота 5 ступеню.

Новини про лікування Тимофія Лопушняка

Довідка

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! СТАНОМ НА 30.06.2021 р.: Збір коштів закритий!

Зусиллями чотирьох чарівників наш збір закритий, і ми вже оплачуємо новенький мовної процесор. Спасибі, що допомагаєте дітям!

Текст староого прохання:

=====================================

У Тимофія вроджена глухота 5 ступеню. Це коли звук перфоратора чути на рівні шепоту. А все, що тихіше - не чути взагалі. Рік тому ми з вами купили Тимоші потужні слухові апарати. Тоді малюк вперше почув світ.

Але навіть з апаратами Тимоша чув настільки слабо, що не міг розчути слова. Для таких дітей кохлеарна імплантація - єдиний спосіб навчитися розмовляти і жити без перешкод.

Завдяки бюджетній програмі, Тимофію поставили імплант на одне вушко. Нове знайомство зі світом звуків почалося в жовтні минулого року. Навіть при мінімальній настройці хлопчик відреагував на голос: почав притискатися до мами, ховатися і показувати пальчиком на вушко. Батьки не могли стримати сльози радості!

Зазвичай період адаптації займає від одного до двох років. У цей час потужність імпланта поступово збільшується, щоб дитина звикала до нових відчуттів і «навчилася» чути. Це дуже непростий період для малюка, який звик до тиші.

Тимофій Лопушняк

Перші півроку Тимоша справлявся на відмінно. Займався з сурдологом і з мамою вдома. Вже через чотири місяці з'явилися перші слова! Тимошини батьки почули найчудовіші і довгоочікувані «мама» і «тато». Але після чергової настройки імпланта Тимоша став неспокійним - весь час лякався нових звуків. Намагаючись позбутися дискомфорту, він зірвав з вушка зовнішню частину імпланту - мовний процесор - і пошкодив його.

Відремонтувати апарат неможливо. Знову опинившись в тиші, Тимоша швидко забуде все, чого навчився. Зникнуть всі слова, включаючи «маму» і «тата». Щоб цього не допустити, новий мовний процесор був узятий з гарантією оплати до кінця літа. Для батьків Тимка 110 000 гривень - просто неймовірна сума. Але якщо не буде оплати, процесор доведеться повернути.

Будь ласка, підтримайте Тимошу! Не дайте йому знову опинитися в світі абсолютної тиші, без «тата» і «мами».

Ми відкриваємо збір на частину суми - 70 000 гривень.

Родина мешкає в м.Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Кіра Каргієва
Кіра Каргієва

Порушення нейророзвитку, розлади аутистичного спектру

Допомогти зараз
Тимофій Лапков
Тимофій Лапков

Бронхолегенева дисплазія важкого ступеня. Дихальна недостатність ІІ ступеню

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 617 164

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 200 063 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 586 776 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 161 681 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 615 571 грн.
Загалом витрат: 5 504 307 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 897 228