Діти Запоріжжя лого

Ілля та Вероніка Шамрай

18 квітня 2021, 19:55 1109 Автор: Наталья Мороз Збір коштів закритий! Ілля і Вероніка поїхали в клініку Козявкіна, для проходження курсу реабілітації. Дякую!

Ілля та Вероніка Шамрай

Ілля та Вероніка Шамрай, 09.06.2011 року народження

Діагноз: ДЦП. Спастический тетрапарез

Новини про лікування Іллі та Вероніки Шамрай

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертвування

УВАГА! СТАНОМ НА 30.06.2021 р.: Збір коштів закритий!

Ілля і Вероніка поїхали в клініку Козявкіна, для проходження курсу реабілітації. Дякую!

Текст старого прохання:

=====================================

Ілля та Вероніка Шамрай

Сьогодні двійнятам майже 10 років. Вони навчаються у третьому класі. Обидва вміють читати, а Веронічка ще й писати. Ілля через тонус рук поки не навчився, але старанно намагається наздогнати сестричку! А тоді, 10 років тому, ніхто й не думав скільки прийдеться зробити багатодітній родині, аби їхні молодшенькі змогли про щось мріяти!

Ілля з Веронічкою народилися на 28 тижні вагітності. Пологи були стрімкі й термінові. Рятували і матір і дітей! Малюки народилися з малою вагою, а хлопчик не міг самостійно дихати – знаходився під апаратом штучного дихання. Коли дітям виповнився рік, було встановлено діагноз, один на двох – ДЦП.

Ілля та Вероніка Шамрай

Працювати розпочинали вдома: постійні масажи та динамічна гімнастика. З 2013 року почали їздити по реабілітаційним центрам України. Більше 15 курсів пройшли в черніговському центрі “Відродження”. Три рази були в Києві, в Центрі стимуляції мозку. Та найкращі результати змогли отримати тільки в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна в Трускавці. Там вже було пройдено більше 20 курсів!

Тримати голову, закрити рота та ковтати слину, тримати спину та стояти на четвереньках – це найпростіші речі для звичайної здорової дитини. Для когось – це дріб`язок, беззаперечний факт. Та для Наталі Шамрай – матері двійняток та ще трьох старших хлопчиків – це спільна родинна перемога! Їхні малюки – особливі! Вони стрибають жабкою! Стоять у опори і самостійно сидять, коли їх посадити.

Ілля та Вероніка Шамрай

Цілеспрямована Веронічка тренується кожен день, робить віджимання та присідання біля драбини. Вона навчилась гарно малювати й мріє бути художницею. У неї взагалі, як у багатьох дівчаток її віку, багато планів на майбутнє! У Іллї зміцніли ноги і спина. І якщо раніше він більше лежав, то зараз може весь день сидіти чи стояти у вертикалі заторі.

Це все результати дитячої наснаги та реабілітацій. Малюки роблять все, що від них залежить! Але є речі, які під силу тільки дорослим – оплачувати роботу реабілітологів, які допомагають їм ставати самостійними.

В червні 2021 року в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна у дітей розпочинаються курси реабілітації, вартістю 43 000 гривень

Підтримайте нашіх мрійників Іллю та Веронічку!

Родина мешкає в м. Запоріжжі.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 627 472

Витрати фонду в 2023
80 хворим дітям 1 422 051 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 625 612 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 138 594 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 481 881 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 582 528 грн.
Загалом витрат: 8 547 121 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 564 330