Діти Запоріжжя лого

Вікторія Четвертак

16 червня 2021, 12:55 1064 Автор: Яна Лобанок Збір коштів закритий! Суму, необхідну для проходження реабілітації, зібрано! Спасибі друзі!

Вікторія Четвертак

Вікторія Четвертак, 22.04.2015 року народження

Діагноз: Пороки розвитку головного мозку, епілептична енцефалопатія у вигляді синдрому Веста (медикаментозна ремісія), спастичний тетрапарез

Новини про лікування Вікторії Четвертак

Рахунок

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

УВАГА! ЗА СТАНОМУ НА 14.01.2022 р.: Збір коштів закритий!

Суму, необхідну для проходження реабілітації, зібрано! Спасибі друзі!

=====================================

У свої шість років Віка сидить в колясці і мовчки спостерігає за навколишнім світом. Це велике досягнення. Ще рік тому «спостерігати» і «сидіти» були її мріями. Навіть, скоріше, мріями її мами і тата.

Для бездушної статистики в цій історії немає нічого незвичайного: «лише» важкі пологи, так буває. Але у Віки є тільки це життя. Його не можна почати заново або поміняти по гарантії. І в кожному новому дні залишаться ті перші хвилини, коли клітинам мозку критично не вистачало кисню, і вони мільйонами гинули.

З самого народження головною проблемою для Віки стала епілепсія. Її напади руйнували нейрони і загрожували життю. Препарати змінювалися і комбінувалися, пішло кілька років, щоб взяти епілепсію "під контроль".

Вікторія Четвертак

Перші роки Віка провела лежачи. Але коли вдома з'явився вертикалізатор, а курси реабілітації стали регулярними, вона зробила величезний ривок у розвитку. Стала впевнено тримати голову, напівсидіти з підтримкою по 40 хвилин, і навіть півхвилини сидіти самостійно. Рік тому про це можна було тільки мріяти! А ще почала тримати іграшки та пити з трубочки. Такі скромні вміння для шестирічної дитини. Але такі важливі досягнення для Віки!

Вікторія Четвертак

Щоб не втратити набуті навички та освоювати нові, потрібні регулярні заняття зі спеціалістами. Допомоги по інвалідності ледь вистачає на препарат від епілепсії, тому всі витрати на обстеження та реабілітацію лягають на плечі батьків, з яких працює тільки тато.

У серпні цього року ми частково оплатили курс реабілітації та перерахували до клініки 25 тисяч гривень. Наступна поїздка до «Бобат-центру» планується у січні.

Підтримайте Віку! Подаруйте їй можливість розвиватися всупереч діагнозам! І вона обов'язково порадує новими успіхами.

Сума збору – 40 тисяч гривень.

25 червня на платформі dobro.ua стартував проект "Подарувати мамі посмішку. 2". Тому допомогти Вікусі можна і на сайті наших партнерів.

Родина мешкає в м. Запоріжжя

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Лев Устінов
Лев Устінов

Cиндром аутистичного спектру

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

3 612 619

Витрати фонду в 2024
64 хворим дітям 1 200 063 грн.
Мед. обладнання: 88 381 грн.
Гуманітарна допомога: 1 038 608 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 557 144 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 161 681 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 686 953 грн.
Службові витрати: 559 960 грн.
Загалом витрат: 5 419 064 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

142 892 683